Karasu

İÇTAŞ basınla buluştu

 

İCA Kurumsal İletişim Müdürü Fatma Atakan, Perşembe akşamı Yenimahalle’de verdiği akşam yemeğiyle Karasu ve Sakarya basını ile bir araya geldi. IC İÇTAŞ Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş. Karasu Liman Müdürü Gökçen Erdem ve Kurumsal İletişim Müdürü Fatma Atakan’ında katıldığı yemeğe yerel basının ilgisi büyük oldu.

 

BASINA VERDİĞİMİZ DEĞER BÜYÜK

İCA Kurumsal İletişim Müdürü Fatma Atakan ve beraberindeki heyet Perşembe akşamı Yenimahalle’de verdiği akşam yemeğiyle Karasu ve Sakarya basını ile bir araya geldi. Karasu Liman’ı ile ilgili soruları yanıtsız bırakan Atakan ve Erdem sadece tanışmak için bir araya gelindiğini ifade etti. Atakan, “Basınımıza büyük değer veriyoruz. Bu nedenle bölgemizde faaliyet gösteren yerel medya kuruluşlarıyla bir araya gelip tanışmak, güzel vakit geçirmek istedik” dedi. Sık sık Karasu’yu ziyaret etmek istediklerini dile getiren Atakan, “Davetimize icabet eden tüm basın mensuplarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

EKONOMİYE KATKI

Yemekte konuşan IC İÇTAŞ Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş Liman Müdürü Gökçen Erdem, “Coğrafi konum itibariyle büyük önem arz eden Karasu Limanı, Marmara Bölgesi’ne de en yakın liman olma özelliğiyle avantajlı bir konuma sahip” ifadelerini kullandı. Erdem, “Limanımızın Türkiye ekonomisine katkısı da göz ardı edilemeyecek kadar fazla. Bu doğrultuda gerek yazılı gerekse görsel basında IC İÇTAŞ Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’ye yer veren yerel medya kuruluşlarımıza teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Yemeğin ardından heyet basın mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmedi. (HABER: Sündüz Andoğlu)