EğitimGündemKarasuKocaali

Hocalar sınıfa karşı

Hocalar sınıfa karşı

Limandere Cumhuriyet Ortaokulu geleneksel karne günü futbol müsabakasında keyifli anlar yaşandı. Karne günleri geleneksel hale getirilen müsabakalarda öğrenciler ile öğretmenler kıyasıya mücadele etti.

 

Gelenek oldu

Limandere Cumhuriyet Ortaokulu’nda karnelerin dağıtılasının ardından öğrenciler ile öğretmenler maç yapıyor. Yıllardan bu yana devam eden ve artık gelenek haline dönüşen müsabakalar bu dönem de büyük çekişmeye sahne oldu. Öğrenciler ile öğretmenlerin ikili mücadeleleri ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Maça dahil olmayan öğrencilerin de tezahüratları ile katıldığı müsabakada öğretmen ve öğrenciler keyifli zaman geçirdi.

Ortamdan memnunuz

Öğretmen ve öğrencilerin karne günleri mutlaka bir futbol maçı oynadığını söyleyen Limandere Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Enes Kamalı, “Tatil öncesi öğretmen ve öğrencilerimiz streslerini atmış oluyor. Bu aynı zamanda öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizin diyaloğunun da ne kadar iyi olduğunun bir göstergesi konumunda. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi bir yarı yıl tatili diliyorum. Umarım önümüzdeki dönem de bu kaynaşma ve motivasyon devem edecektir” dedi.

Öğretmen ve öğrencilerin karne günü maçı geleneksel bir hal aldı.
Maç sonunda öğretmen ve öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.