Karasu

Heyecanla izlendi

Heyecanla izlendi

Şentürk Organizasyon ve Organizatör Naciye Demirel tarafından Seviyorsan Git Ayrıl Bence Tiyatro Oyunu seyirciyle buluştu. Aile içi uyuşmazlıkların mizahi bir bakış açısıyla ele alan gösteri izleyiciye eğlenceli anlar yaşadı.

Heyecan dolu sahneler

Şentürk Organizasyon ve Organizatör Naciye Demirel tarafından Seviyorsan Git Ayrıl Bence Tiyatro Oyunu seyirciyle buluştu. Boşanmak üzere olan bir çiftin unutulmaz buluşmasına tanık olunan oyunda izleyici eğlenceli anlar yaşadı. Geçmişi masaya yatıran Ayhan ve Özlem çifti ile eğlenceli bir garsonun komik müdahalesi, adete izleyiciyi heyecanlandırdı. Boşanmak üzere olan bir çiftin son buluşmasında hem özlem hem kıskançlık yaşandı.

Tekrar gelecek

Geçmişi masaya yatırmayı düşünen Ayhan ve Özlem çifti Krizantem çay bahçesinin masasını seçince ortaya eğlenceli bir sonuç çıkardı. Çiftin kıskançlık krizlerinin ardından sarılarak özlem gidermesi ve barışması seyirciye duygulu anlar yaşattı. Oyunun sonunda Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Doğan Dileroğlu ve Hamdi Alp ayakta alkışlandı. Tiyatronun ardından izleyici ile hatıra fotoğrafı çekilen Ufuk Özkan, Karasu’ya tekrar geleceğini belirtti.

 

 

Boşanmak üzere olan bir çiftin son buluşmasında hem özlem hem kıskançlık yaşandı.