Karasu

Her şey Karasu için

Her şey Karasu için

Karasu Belediyesi Ekipleri tarafından Karasu’nun birçok noktasında çalışmalar devam ediyor. Ekipler vatandaşları mağdur etmemek amacıyla bir an olsun sahadan ayrılmıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Daha güvenli ve konforlu Karasu için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güvenli ve konforlu

Karasu’nun birçok noktasında çalışma gerçekleştiren Karasu Belediyesi Ekipleri vatandaşları mağdur etmemek amacıyla bir an olsun sahadan ayrılmıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, yetkililerden bilgi almayı da ihmal etmiyor. Daha güvenli ve konforlu Karasu için çalışmalara devam edeceklerini belirten Başkan Sarı, “İlçe merkezimiz olmak üzere birçok mahallemizde çalışmalar sürüyor” şeklinde konuştu.

Yağmur çamur demiyor

Belediye Başkanı İshak Sarı, “İlçe merkezimizin yanı sıra, Yalı Mahallesi’nde ve Kuzuluk Mahallesi’nde tasfiye ve malzeme serim çalışmalarımız devam ediyor. TOKİ Sitesi, parke ve bordür tamiratı işlemimiz devam etmekte. Ayrıca Aziziye Mahallesi’nde mekanik malzeme serim çalışması ise tamamlandı. Mimar Sinan Caddesi aydınlatma direklerinin montaj işlemi devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, daha yeşil bir Karasu için kolları sıvayıp yağmur çamur demeden çalışmalarını sürdürüyor” diye konuştu.

TOKİ alt geçit betonlama çalışmaları tamamlandı.
TOKİ Sitesi, parke ve bordür tamiratı işlemimiz devam ediyor.
Ekipler, Karasu için kolları sıvayıp yağmur çamur demeden çalışmalarını sürdürüyor.