GündemKarasuKocaaliSakaryaSpor

Hedef şampiyonluk

Hedef şampiyonluk

Kocaali Sahilspor Direktörü Erkan Güner, U-17 takımının lige hazır olduğunu belirtti. Güner, “U-17 gibi liglerde geleceğimizi şekillendirecek sporcularımızı görme fırsatı yakalıyoruz” dedi.

Liglere önem veriyoruz

10 Şubat’ta başlayacak U-17 takımlarından Kocaali Sahilspor ilçedeki gençlerden oluşturduğu sporcularla lige sıkı bir programla hazırlanıyor. Sporcuların Uğur Tarakçı yönetiminde çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Kocaali Sahilspor Direktörü Erkan Güner, “Kocaali Sahilspor olarak her kademede mücadele edecek sporcularımızın çalışmalarına önem veriyoruz. Gelecek hafta başlayacak U-17 ligine hocamızın oluşturduğu program çerçevesinde geçlerimiz çalışmalarını sürdürüyor” ifadelerini kullandı.

Gelecekleri şekillenecek

Ligleri önemsediklerini belirten Güner, “U-17 gibi liglerde geleceğimizi şekillendirecek sporcularımızı görme fırsatı yakalıyoruz. Takımların hazır hale gelmesi için hocalarımız ve sporcularımız disiplin içerisinde çalışıyorlar. Ancak liglerde mücadele etmek için ekonomik gücün önemi biliniyor. Biz bu güne kadar sponsorlarımız sayesinde takımlarımızı hazır hale getiriyoruz. U-17 takımımızın tüm masraflarını üstlenen sponsorumuz Kocaali iş adamı Sefa Barış’a spora ve sporculara verdiği sürekli destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Kocaali Sahilsporun hedefi bu sezon şampiyonluk