Spor

Hareket Samsun’a

 

TFF Futsal Ligi ön eleme turunun sona ermesinin ardından ilk etap için Adana’ya giden Sakarya Bütükşehir Belediyesi futsal takımı ikinci etap karşılaşmaları için Samsun’a gidecek.

 

5 PUAN ALDIK

TFF Futsal Ligi ön eleme turunun sona ermesinin ardından İdari Sorumlu Recep Kurt ve Teknik Sorumlu Yusuf Parlak koordinesinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi futsal takımı ilk etap karşılaşmaları için Adana’ya gitti. Adana’da beş maç yapan takımımız, karşılaşmalardan iki mağlubiyet, bir galibiyet ve iki beraberlik ile ilk etabı tamamladı. Toplam 5 puan alan Sakarya Büyükşehir Belediyesi futsal takımı ikinci etap için Samsun’a gidecek.

GURURLA DÖNECEĞİZ

İdari Sorumlu Recep Kurt, “Adana’daki iki maçımızda istediğimiz sonuçları alamadık. Kalan üç maçımızda ise puanları hanemize yazdırdık. İnşallah Samsun’da hedeflediğimiz galibiyetleri alarak Sakarya’ya gururlu bir şekilde döneceğiz. Daha sonra üçüncü etaba hazırlanacağız. Bu arada bize destek veren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür ederiz” dedi. (HABER: Ramazan Marmara)