Gündem

Haftanın en Önem’li olayı

Haftanın en Önem’li olayı

Yataş Bedding Karasu Bayisi Sinan Önem, hayatını Aysun Ocakçı ile birleştirdi. Cumartesi Akşamı Kulüp Doğa Düğün Salonu’na yapılan düğünde çiftin nikahını Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı kıyarken, şahitlikleri ise Sakarya Milletvekili Ali İnci ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yakup Ayar yaptı.

Karasu buluştu

Hanife-Mustafa Önem Çiftinin oğulları Sinan Önem, Ayşe-İlhan Ocakçı çiftinin güzel kızları Aysun Ocakçı ile dünya evine girdi. Kulüp Doğa Düğün ve Toplantı Salonu’nda cumartesi akşamı düzenlenen düğün cemiyetine çiftin arkadaş ve akrabalarının yanı sıra Karasu’nun tanınmış simaları ile siyasiler katıldı. Oldukça kalabalık bir davetlinin katıldığı düğün töreninde çiftin mutluluğu gözlerine yansıdı.

İnci ve Ayar şahit oldu

Çiftin nikah töreninde cübbesini giyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı nikahı kıyarken, nikah şahitliklerini ise Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci ile Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yakup Ayar yaptı. Nikah töreni sonrasında çiçeği burnunda çift masaları tek tek gezerek konuklarla ilgilendi. Biz de Sakarya Kuzey Gazetesi olarak yeni evli çiftimize bir ömür boyu mutluluk diliyoruz.