Forza Kızılcıkspor

 

Birinci Amatör Küme’nin yeni takımlarından Kızılcıkspor, Antrenör Semih Bayrak yönetiminde gerçekleşecek 2021-2022 futbol sezonunu, Pazar günü Karasu Atatürk Stadı’nda açtı.

 

YENİ SEZONU AÇTI

Dört yıl önce kurulan ve ilk sezonunda şampiyon olarak Birinci Amatör Küme’ye yükselen Kızılcıkspor, Karasuspor’un eski futbolcusu ve kaptanı Semih Bayrak antrenörlüğünde yeni sezonu açtı. Karasu Atatürk Stadı’nda yapılan sezon açılışına Kulüp Başkanı İdris Demirci ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali İhsan Bayrak, Berat Alemdar, Aydın İs, Yücel Güler, Ziya Hancı, Coşkun Kaya ve Yasin Turan da katıldı. Kulübün iyi bir sezon geçirmesi dileklerini ileten Kulüp Başkanı İdris Demirci, kadronun 10 futbolcu transfer edilerek güçlendirildiği bilgisini de verdi.

BAYRAK’LA DEVAM

Yeni sezon açılışında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı İdris Demirci, “Süper Amatör Lige katılmayı kaçırdığımız dönemi geride bıraktık. Umutluyuz ve bu şansı yeni sezonda tekrardan yakalamak istiyoruz. Şimdiden tüm sporcularımıza başarılar dilerim” dedi ve yeni sezonda Antrenör Semih Bayrak ile devam edeceklerini ekledi. Genç Antrenör Semih Bayrak ise, “Uzun yıllardır futbolun içindeyim. Edindiğim futbol bilgi ve birikimini kulübümüz adına yeni sezonda futbolcu kardeşlerimize aktaracağım. İnşallah sezon sonunda hedefimiz olan bir üst lige çıkacağız” şeklinde konuştu.