Spor

Final maçı 26 Nisan’da

 

Ramazan Voleybol Turnuvası ikinci hafta karşılaşmaları sonrası final mücadelesi verecek takımlar belli oldu. A grubundan birinci olarak Kartaş Granit, ikinci olarak Huzur Güvenspor takımları finale çıkarken, B grubundan birinci Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler ile ikinci Aziziye Gençlik takımları finalist olarak belirlendi. Takımlar final maçlarını ise 26 Nisan Salı akşamı oynayacak.

 

TER DÖKTÜLER

Ramazan Voleybol Turnuvası heyecanı Karasu Spor Salonu’nda ikinci hafta karşılaşmaları heyecan içerisinde geçti. 18 Nisan pazartesi günü Aziziye Gençlik ile Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşmada Aziziye Gençlik rakibine 3-0 yenildi. Günün ikinci maçı ise Sofular Gücü ile Hakan Fotoğrafçılık arasında oynandı ve maç 0-3 sona erdi. Salı günü de heyecan içerisinde geçen karşılaşmada Karasu Belediyesi ile Kuzeyin Toki’si takımları karşılaştı ve Belediye, Toki’ye 3-0 yenildi. Kartaş Granit ve Sağlıkspor karşılaşması ise 3-0 Kartaş’ın üstünlüğü ile sona erdi.

KIRAN KIRANA MÜCADELE

Çarşamba günü ise Hakan Fotoğrafçılık ile Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Hakan Fotoğrafçılık 3-1 kaybetti. Aziziye Gençlik ve Kurusıkılar karşılaşması ise heyecanı doruklara taşıdı. Mücadele 3-2 Aziziye’nin üstünlüğü ile tamamladı. Perşembe akşamı ise Kartaş Granit ile Huzur Güvenspor karşılaştı ve müsabaka 3-1 Kartaş’ın üstünlüğü ile sona erdi. Sağlıkspor ve Kuzeyin Toki’si karşılaşmasında ise yüzü gülen taraf 3-2’lik skorla Sağlıkspor oldu. Cuma günkü karşılaşmalar ise şöyle sonuçlandı. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler ile Sofular Gücü karşılaşması 3-0, Hakan Fotoğrafçılık ve Kurusıkılar karşılaşması da yine 3-0 olarak tamamlandı.

FİNALİSTLER BELLİ OLDU

İki hafta süren mücadeleler sonucu gruplardan çıkan takımlar belirlendi. A grubundan birinci olarak Kartaş Granit, ikinci ise Huzur Güvenspor çıktı. A grubunun üçüncüsü Sağlıkspor, dördüncü Kuzeyin Toki’si, beşinci ise Karasu Belediyespor oldu. B grubundan ise birinci Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, ikinci ise Aziziye Gençlik takımı oldu. Grubun üçüncüsü Hakan Fotoğrafçılık, dördüncüsü Kurusıkılar, beşincisi ise Sofular Gücü takımları oldu. Ramazan Voleybol Turnuvası’nın şampiyonları ise 26 Nisan Salı akşamı oynanacak olan maçların ardından belli olacak.