Karasu

Etkinlikler devam edecek

Etkinlikler devam edecek

18-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle Karasu İlçe Spor Müdürlüğü tarafından etkinlikler tamamlandı. 23-30 Eylül Avrupa Spor Haftası nedeniyle yapılacak etkinlikler ise hafta boyunca devam edecek.

Voleybol turnuvaları düzenlendi

Karasu İlçe Spor Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta 18-22 Eylül Avrupa Hareketlilik haftası nedeniyle geçtiğimiz hafta Karasu Atatürk Bulvarı’nda spor platformu kuruldu. Program Limandere İlkokulu’nda devam etti. Öğrencilere yönelik spor yarışmaları ve geleneksel spor aktivitelerinin ardından voleybol turnuvasının finalleri yapıldı. Program küçükler ve yıldızlar kategorilerinde voleybol turnuvalarının düzenlenmesiyle devam etti.

Eğlenceli anlar yaşandı

Programın devamında Karasu Adatepe İlkokulu Öğrencilerinin katılımıyla voleybol turnuvası ve spor yarışmaları düzenlendi. Okçuluk ve dart branşlarında düzenlenen etkinliklerde ilkokul öğrencileri eğlenceli dakikalar geçirdi. Haftanın sonunda ise Karasu Spor Salonu’nda Hentbol branşında turnuva yapıldı. Ayrıca Hafta boyunca Karasu Spor Salonu’nda 8-11 yaş arası voleybol turnuvası düzenlendi.

Birçok okulda yapılacak

23- 30 Eylül Avrupa Spor Haftası nedeniyle birçok okulda etkinlikleri yapılacak. İlk olarak Şehit Ferhat Sözer İlkokulu’nda spor yarışmaları, okçuluk, dart ve voleybol turnuvası düzenlenecek. Ardından Karasu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda spor etkinlikleri yapılacak. Son olarak da Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nda spor yarışmaları, okçuluk ve dart branşlarından oluşan etkinliklerin yapılmasının ardından program son bulacak.

Ayrıca Hafta boyunca Karasu Spor Salonu’nda voleybol turnuvası düzenlendi.
Okçuluk ve dart branşlarında düzenlenen etkinliklerde ilkokul öğrencileri eğlenceli dakikalar geçirdi.
Karasu Adatepe İlkokulu Öğrencilerinin katılımıyla voleybol turnuvası ve spor yarışmaları düzenlendi.