Karasu

Ergüney kendinden emin

Ergüney kendinden emin

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Malik Ergüney, her fırsatta seçmenlerle bir araya geliyor ve destek istiyor. Gördükleri ilginin kendilerine güç verdiğini söyleyen Ergüney, seçimi kazanacaklarından emin olduğunu da ifade ediyor.

En yoğun nüfus

Karasu’nun nüfus yoğunluğu en yüksek olan mahallesi konumundaki Yalı Mahallesi’nde seçimler çekişmeli geçiyor. 14 civarında muhtar adayının sahada olduğu mahallede, seçmenle bir araya gelmek için her fırsatı değerlendiren Muhtar Adayı Malik Ergüney, aday olan isimler arasında en şanslı olanın kendileri olduğunu ifade ediyor. Projeleri, samimiyetleri ve iletişim becerileri sayesinde seçmenin kendilerine ilgi gösterdiğini söyleyen Ergüney, “Sandıktan çıkacağımıza olan inancımız tam” dedi.

Sürekli sahadayız

Seçmenle bir araya gelmek için her fırsatı değerlendirdiklerini söyleyen Malik Ergüney, “Yalı Mahallesi gibi seçmeni kalabalık bir yerleşim yerinde seçime girdiğimizin bilincindeyiz. Mahallemizin sorunlarını da çözüm için yapılması gerekenleri de biliyoruz. İşimiz gereği toplumun her kesimi ile irtibat halinde olmanın yanı sıra aza listemizde yer alan isimlerle de fark oluşturuyoruz. Seçmenin de bizi tercih edeceğini, sahada gördüğümüz ilgiden tespit edebiliyoruz” ifadelerini kullandı.