Siyaset

Erdoğan sahaya indi

Erdoğan sahaya indi
Geçtiğimiz hafta Yeniden Refah Partisi’nden Kocaali Belediye Başkan Adayı olan Recep Erdoğan saha çalışmalarına başladı. Seçim sürecinin sonuna kadar Kocaali’yi karış karış gezeceklerini söyleyen Erdoğan, “Tüm Kocaalililerin gönlüne dokunmak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Kapı kapı gezeceğim
Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan seçim çalışmalarına hızlı başladı. Yaptığı plan doğrultusunda haftanın her günü sahada olmayı planladığını söyleyen Erdoğan, “Biz siyasete yeni başlamadık. Siyasetin içine doğduk. Halkımızın gönlüne dokunmalı, fikirlerini ve beklentilerini dinlemeliyiz. Seçim gününe kadar tüm vatandaşlarımıza ulaşmak, sıkılmadık el bırakmamak tek temennimiz.” diye konuştu.
Herkesle görüşüyoruz
Gündüz esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra geceleri de kahve ve ev ziyaretlerine gittiğini ifade eden Erdoğan, “Çaldığımız her kapı bize güler yüzle açılıyor. Hamdolsun ki insanlarda güzel hatıralar bırakmışız. Hemen hemen her siyasi görüşten vatandaşımızın bizi benimsediğini düşünüyorum. Adaylığımı duyan hemşerilerimizdeki heyecanı görünce, bu göreve talip olarak sorumluluğumun ne denli büyük olduğunu ve her gün bir önceki günden daha fazla çalışmam gerektiği bir kez daha hatırlıyorum. Dolayısıyla seçim gününe dek hiç durmaksızın çalışacağız.” ifadelerini kullandı.
Liste çalışması
Bir yandan seçim için alanlarda gezerken diğer yandan da belediye meclis listesini şekillendirmeye başladıklarını ifade eden Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Erdoğan, “Teşkilatımız ile birlikte Kocaali’nin en değerli isimlerini listemize dahil etmek için gayret ediyoruz. Bu konuda elimizden geldiğince seçici davranmak durumundayız. Tertemiz ve vizyonlu isimlerle halkımızın karşısına çıkacağız.” dedi.
Sandığa yansır
Halkta gördükleri heyecanın kendilerinin çalışma azmini daha da artırdığını ifade eden Erdoğan, “Diğer partilerin çıkaracağı adaylar elbette seçimin gidişatına etki edecektir. Ancak Allah izin verir, halkımızda gördüğümüz teveccüh sandığa yansıyacak olursa, Kocaali’nin geleceğini hep beraber inşa edeceğimize söz veriyorum.” ifadelerini kullandı.