Karasu

Emre mazbatasını aldı

 

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan kongresinde Başkan seçilen Cihan Emre ve yönetimi, Çarşamba günü mazbatasını aldı. Resmen göreve başlayan Emre, “Allah ne bizi ne de sevenlerimizi utandırmasın” dedi.

 

START ALIYORUZ

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan kongresinde Başkan seçilen Cihan Emre ve yönetimi Çarşamba günü mazbatasını aldı. Resmen göreve başlayan Cihan Emre, “6 Mart’taki seçimde 500 oy alarak Başkan görevine layık görüldük. Bugün de mazbatamızı alarak görevimize başladık. Allah ne bizi ne de sevenlerimizi utandırmasın” dedi. Emre, “Ekonomik krizin olduğu bu süreçte biz de esnafımızla birlikteliğimizi daha da güçlendirerek görevimizi icra etmek için start alıyoruz. Daha yorulacağımız bir platformun içine girdik. Ama ne olursa olsun mutlu bir platform olacak bizim için” diye belirtti.

 

SAHADA OLACAĞIZ

Ben değil biz olarak her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyoruz” diyen Emre, “Belediye Başkanı İshak Sarı’ya ileteceğimiz notlarımız var elimizde. Yapılacak olan çalışmaların başında terminal yolu ile Ziraat Bankası yolu arasındaki esnaflarımızın dilek ve temennilerini, yol çalışmaları üzerindeki şikayetlerini başkanımıza aktaracağız. Yine sahada olacağız. Her dakika esnafın içinde olacağız. 1776 esnaf üyesi olan kurumun başına geldik. Bu konuda sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun farkındayız. Birkaç hafta sonra sahaya çıkıp esnaf ziyaretlerimize başlayacağız” şeklinde konuştu.

 

ANAHTAR PASPASIN ALTINDA

Karasu Adalet Sarayı’ndan mazbatasını alan Başkan Cihan Emre ve yönetimi, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda devir teslim işlemini Başkan Vekili Atalay Arslan’dan aldı. Arslan, “Karasu, her zaman için kazanan taraf olacak. 4 yıllık bir dönem var burada. Karasu için inşallah en güzeli yapılır. Başkanımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi. Başkan Emre, “Kapımızın anahtarı paspasın altında. Her zaman herkesi bekleriz. Biz her koşulda esnafımızın yanında olacağız. Dertleriyle dertlenecek, çözümler bulacağız” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya