Karasu

Elmacı’dan anlamlı ziyaret

Elmacı’dan anlamlı ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Talha Enes Elmacı ve Teşkilat Birim Başkanı Taner Duran TOKİ Demokrasi İlkokulu’na ziyarette bulundu. Elmacı, Ülkü Ocakları’nın her neferinin eğitim için üzerine düşeni yapmaktan kaçınmayacağını belirtti.

Hediye etti

Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Talha Enes Elmacı ve Teşkilat Birim Başkanı Taner Duran, Öğretmenler Günü nedeniyle TOKİ Demokrasi İlkokulu Okul Müdürü Ahmet Dursun’u ziyaret etti.  Gerçekleşen ziyarette Başkan Elmacı, Genel Merkez’in hazırlayıp hizmete sunduğu odak 2023 hızlı okuma tekniklerini hediye etti. Ardından Ülkü Ocakları Uzaktan Eğitim Merkezi ile öğrencilerin ücretsiz erişimle konu anlatımı, video çözümlü cevaplar ve deneme sınavlarıyla hizmete sunulduğunu anlattı.

Kaçınmayacağız

Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Talha Enes Elmacı, “Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimiz olmak üzere bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz” dedi. Ardından Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı olarak eğitime verilen önemden bahseden Başkan Elmacı, “Cumhuriyetimizin 100. yılında muasır medeniyetler seviyesine çıkabilmek adına Ülkü Ocakları’nın her neferinin eğitim için üzerimize düşeni yapmaktan kaçınmayacağını belirttik” şeklinde konuştu.

Hislerimizi aktardık

Gerçekleşen ziyaretten memnun olduğunu dile getiren TOKİ Demokrasi İlkokulu Okul Müdürü Ahmet Dursun, “Eğitim vakfı olması hasebiyle katkılarından dolayı başta Genel Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım’a, bu davanın uç beyleri olan İl ve İlçe Ocak Başkanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Tertemiz beyinlerin vatan sevdasıyla yoğrularak Büyük Türk Milleti’ne faydalı bireyler yetiştirmeyi gaye edinmenin ve bu uğurda bütün marazlara, gönüllerinde sakladıkları kirli emellere, bölücü sevicilere rağmen mücadelemizin ilk günkü azim ve kararlılıkla devam edeceğine dair hislerimizi aktardık” ifadelerini kullandı.

 

Elmacı, “Eğitim için üzerimize düşeni yapmaktan kaçınmayacağını belirttik” dedi.