KarasuSiyaset

Direk: Kendi adayımızla gireceğiz

Direk: Kendi adayımızla gireceğiz

Yerel seçim sürecine ilişkin değerlendirmede bulunan Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Karasu’da da kendi adaylarını çıkaracaklarını söyledi.

Davutoğlu açıkladı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun talimatları ile Türkiye genelinde her yerde yerel seçimlere kendi logoları ve adayları ile gireceklerini ifade eden Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, “Gelecek Partisi, Karasu’da sandığa kendi adayları ile gidecek. Genel Merkezimizden gelen talimat uyarınca hazırlıklarımıza başladık. Belediye seçimlerine kendi adaylarımız ile gireceğiz” dedi.

Her zaman hazırız

Yerel seçim için her zaman hazır olduklarını dile getiren Başkan Direk, “Teşkilatların görevi partiyi sürekli seçime hazır tutmaktır. Biz de bu bilinçle her seçime her an hazırız. Partimizin kriterleri doğrultusunda, ilkelerimize uygun adaylarla sandığa gideceğiz. Genel Başkanımızın da ifade ettiği gibi önümüzdeki seçimlere kendi adaylarımızla gideceğiz. Partimizin sahada karşılığı olacağını biliyoruz” diye konuştu.

Aday belirlemedik

Şimdiye kadar bir aday belirlemediklerini ancak Genel Merkez’den gelecek talimatlar doğrultusunda çalışmalara başladıklarını ifade eden Başkan Direk, “Partimizin kriterlerine uygun hareket eden, ilkelerimizi benimseyen herkese kapımız açık. Kimseye verilmiş bir sözümüz yok. Bunun için aday adaylığı başvurusunda bulunmak isteyen herkesle yola çıkmaya hazırız” ifadelerini kullandı.