Siyaset

DİN: SÖZ VERİYORUZ

İyi Parti Kocaali Belediye Başkan Adayı Yavuz Selim Din “Kazanan Kocaali olacak” dedi.

DİN: SÖZ VERİYORUZ

Yerel seçime sayılı günler kala temposunu artıran İyi Parti Kocaali Belediye Başkan Adayı Yavuz Selim Din partisince düzenlenen halk buluşması ve proje tanıtım toplantısında konuştu. Halktan aldığı teveccühün kendisini daha da cesaretlendirdiğini belirten Din “Bana güvenin. Söz veriyorum kazanan Kocaali olacak” dedi.

Yoğun tempo

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarını hızlandıran İyi Parti Kocaali Belediye Başkan Adayı Yavuz Selim Din proje tanıtım toplantıları ve halk buluşmalarını aralıksız sürdürüyor. Karapelit Mahallesi, Selahiye Mahallesi, Yalpankaya Mahallesi, Kozluk Mahallesi, Görele Mahallesi, Gümüşoluk Mahallesi, Kestanepınarı Mahallesi, Yeni Mahalle, Şerbetpınarı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yalı Mahallesi Sahil Kesimi, Açmabaşı Mahallesi, Kirazlı Mahallesi’ni ziyaret eden Yavuz Selim Din de iftar programlarına katıldı, halk buluşmaları, proje tanıtım ve aday tanıtım toplantıları gerçekleştirdi. İlçe içerisinde kahvehane, dernek, esnaf ziyaretleri ve halk ziyaretleri de gerçekleştiren Din, halk pazarı ziyaretinde tezgah başına geçerek, mevye tezgahtarlığı da yaptı.

Söz veriyoruz

Hafta içi Yalı Mahallesi’nde düzenlenen aday ve proje tanıtım programına dair konuşan İyi Parti Kocaali Belediye Başkan adayı Yavuz Selim Din “Yalı Mahallesi’nde coşkulu bir miting gerçekleştirdik. Yoğun yağmura rağmen mitingimize katılım oldukça fazlaydı. Bu durum, Kocaali halkının bize olan inancını ve desteğini göstermesi açısından son derece önemliydi. Mitingde Kocaali’ye yapacağımız çalışmaları anlattık. Eğitimden sağlığa, ekonomiden altyapıya kadar birçok alanda önemli projelerimiz olduğunu dile getirdik. Kocaali’yi daha güzel ve yaşanabilir bir şehir yapmak için var gücümüzle çalışacağımıza söz verdik. Yoğun yağmura rağmen bizi yalnız bırakmayan Yalı Mahalle sakinlerine ve tüm Kocaali halkına teşekkür ederiz. Bu coşku ve destek, bize daha da güç veriyor. Söz veriyoruz kazanan Kocaali olacak” dedi.

Bize güvenin

İlçenin imar konusundaki sorunlarını çözemediğini belirten Din “Bizim doğamız, denizimiz, Çamdağımız ilçemizin her yeri güzelliği ile insanları cezbediyor. İnsanlar artık kalabalık şehirlerden kaçıp Kocaali’miz gibi bir cennete gelmek istiyor. Ama biz imar konusundaki sorunlarımızı çözemediğimiz için insanlar buraya gelemiyor. Ayrıca yapacağımız birçok yatırım var, her birinin altyapısını hazırladık. Önce imar ve konut sorunumuzu çözeceğiz. Sonra bütün yatırımlar kendiliğinden gelecek. İlçemizin en çok konuşulan konusu, adeta kanayan yarası küçük sanayi sitesi. Söz veriyorum, bir yıl içerisinde küçük sanayi sorununu çözeceğiz. Bana güvenin, bana destek verin. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren Kocaali Belediyesi ticari bir zekayla, işi ehline veren, adil ve şeffaf bir şekilde yönetilmeye başlayacak” şeklinde konuştu.