KocaaliSiyaset

Deva Cuma günü kongre yapacak

 

Deva Partisi Kocaali İlçe teşkilatı 1. Olağan Kongre’ye hazırlanıyor. Tek liste ile gerçekleşmesi beklenen kongre Cuma günü yapılacak.

 

TEK LİSTE

Deva Partisi Kocaali İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongre için gün sayıyor. Kurucu Başkan Zühal Vuran önderliğinde ilçedeki faaliyetine başlayan ve birçok sosyal sorumluluk projesine önderlik eden ilçe teşkilatında birinci olağan kongrenin heyecanı yaşanıyor. 10 Haziran Cuma günü Kocaali Belediyesi Gold Düğün ve Toplantı Salonu’na yapılacak kongrenin tek liste ile gerçekleşmesi bekleniyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Kurucu Başkan Zühal Vuran, halkın içinde olan, halka ve sorunlara dokunmaktan korkmayan güçlü bir yönetimle, ilçeye hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Zühal Vuran “Kocaali’nin Deva’sı hazır, biz hazırız” dedi.

 

AÇIK DAVET

Kongre hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü belirten Kurucu Başkan Zühal Vuran  “Kocaali’nin Devası Hazır sloganıyla çıktığımız yolda ilçemizin sorunlarına çözüm bulmak, muhtemel çözümlere de katkı vermek adına çıktığımız yolda çok şükür hiçbir engele takılmadan yürüyoruz. Uzun bir hazırlık sürecinin ardından nihayet 1. Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. Cuma günü Saat 14:00’te Kocaali Belediyesi Gold Düğün ve Toplantı Salonu’nda Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Başkanlık Kurulu Üyesi, Tarım, Enerji ve Ulaştırma Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin’in katılımıyla gerçekleştireceğimiz 1. Olağan Kongremize, siyasi parti ayrımı gözetmeden tüm ilçe halkımızı davet ediyoruz” şeklinde konuştu.