Değişim Partisi’nin başkanı belirlendi

 

Türkiye Değişim Partisi Sakarya İl Başkanlığı tarafından Karasu İlçe Başkanı belirlendi. TDP Karasu İlçe Başkanı Selma Kırmaci oldu. Kırmaci, “Karasu bizimle birlikte değişime uğrayacak” dedi.

 

ÜYE ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAĞIZ

Mustafa Sarıgül’ün Genel Başkanlığı’nda resmen siyasi hayatına başlayan Türkiye Değişim Partisi’nin (TDP) Karasu İlçe Başkanı belli oldu. Kırmaci, Perşembe günü Sakarya İl binasında düzenlenen toplantı sonrası Başkan Fahri Yıldız’dan mazbatasını aldı. Karasu’da Değişim Partisi olarak harekete geçeceklerini belirten Kırmaci, “Çok yakın bir zamanda üye çalışmalarımıza başlayacağız” ifadelerini kullandı.

DEĞİŞİME AÇIK

Kendisine mazbatasını veren Sakarya İl Başkanı’na teşekkür eden Karasu İlçe Başkanı Selma Kırmaci, “Karasu değişime, gelişime çok açık bir ilçe. Doğası, denizi ile bulunmaz bir cevher. Bizlerde Değişim Partisi olarak bu güzel ilçemizi daha da ilerlere taşımak amacıyla elimizden geleni değil, daha fazlasını yapacağız” ifadelerini kullandı. “Bundan sonra Karasu’da bizimde söz hakkımız var” diyen Kırmaci, her zaman haksızlıkların karşısında da duracaklarını belirtti.

BAYANLAR VE GENÇLER

Karasu’da şu anda tek bayan ilçe başkanı olduğunu da sözlerine ekleyen Selma Kırmaci, bunu avantaja çevireceklerini de belirtti. Kırmaci, “Gerekirse kapı kapı gezerek tüm bayan ve gençlerimize ulaşacağız ve hepsinin ne istediklerini öğrenip ona göre ilçemizde bir yol haritası çizeceğiz. Karasu’ya baktığımızda bayanlara ve gençlere yönelik bir faaliyet göremiyoruz. Bizimde parti olarak kafamızda bazı projelerimiz var. Zamanla bunları da hayata geçireceğiz. Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül gibi bizlerde gençlerimize ve bayanlarımıza çok fazla önem veriyoruz vermeye de devam edeceğiz” dedi.