Siyaset

Coşkun ittifaktan umutlu

Coşkun ittifaktan umutlu

Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun Karasu’da muhalefetin halen ortak aday çıkarmasının mümkün olduğunu ve görüşmelerin de devam ettiğini söyledi. Coşkun, ortak aday ile başarı sağlanabileceği görüşünde.

Birlik olmalıyız

Muhalefetin bir süren bu yana devam eden görüşmelerin henüz sona ermediğini söyleyen Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, “Muhalefet partileri olarak güç birliği yapma ümidimizi yitirmedik. Birlik olduğumuzda başarıyı elde edeceğimizi ve Karasu’nun hak ettiği hizmeti sağlayacağımızdan şüphemiz yok” dedi. Kimseye karşı önyargılarının bulunmadığını da ifade eden Coşkun, “Biz Karasu’nun menfaatleri doğrultusunda çalışacak herkesle çalışırız” ifadelerini kullandı.

B planımız hazır

Saadet Partisi olarak her dönem seçimlere en hazırlıklı parti olduklarını da ifade eden Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, “Saadet Partisi, teşkilat yapısı olarak en köklü partidir. Teşkilatımız her dönem seçimlere hazırdır. Önümüzdeki yerel seçimler için de hazırlıklarımız tamam. Eğer uzlaşı çıkmazsa kendi başımıza seçimlere girecek hazırlığımız da mevcut. Ancak gönlümüz birlikten, ittifaktan ve ortak akıldan yana” şeklinde konuştu.