Karasu

Çocuklar, oyun sokağında

 

Kibar Holding sponsorluğunda çocuklar için oyun sokağı etkinlikleri düzenledi. Birbirinden güzel etkinliklerin yapıldığı oyun sokağında minik çocuklar doyasıya eğlendi.

 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Pazartesi günü Kibar Holding sponsorluğunda çocuklar için oyun sokağı etkinlikleri düzenledi. Birbirinden güzel etkinliklerin yapıldığı oyun sokağında minik çocuklar doyasıya eğlendi. Karasu Spor Salonu yanına kurulan eğlenceli şişme oyun alanlarında doyasıya eğlenen Karasulu çocuklar dört saat boyunca eğlencenin tadını çıkarttı. Şenlikte çocuklar için yüz boyama, palyaço gösterisi, popcorn, pamuk şeker ve çeşitli aktiviteler düzenlendi. Oyun sokağı satranç platformunda oynayan Hamza Eymen Sağır, “Bizim için çok güzel bir etkinlik. Çok eğleniyorum. Satranç oynamayı çok seviyorum. Platformda oynamak daha eğlenceli” dedi. Sağır’ın annesi Emine Sağır ise, “Okuldan ayrı kalan çocuklarımız için çok güzel bir etkinlik oldu. Gayet güzel, eğlenceli bir ortam. Çocuklarımız okul kapandıktan sonra eğlenceden ayrı kalmıştı. Bu etkinlik onlar için çok iyi oldu” dedi.

 

ETKİNLİKLER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Eğlencenin tadını çıkaran Burak Yavuzyiğit, “Çok eğleniyoruz. Bu etkinlik bizim için çok iyi oldu. Arkadaşlarımız ile beraber eğlenceli vakit geçiriyoruz” diye belirtti. Etkinlikte oynayan ikizler Metehan ve Neslihan Uzun ise, “Birlikte çok eğlenceli vakit geçiriyoruz. Satranç oynuyoruz. Şişme parkurlara biniyoruz. Sek sek oynuyoruz. İstediğimiz tüm oyunları burada bulmak çok güzel. Ayrıca mısır ve pamuk şekerde çok güzel. Çok mutluyuz” ifadelerini kullandı. Çocukları Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’ta çocukları yalnız bırakmadı. Müdür Ataç, “Karasu Belediyemiz ile birlikte çocuklarımızın daha eğlenceli vakit geçirebilmesi için böyle bir sokak yaptık. Burada çok güzel bir ortam var. Çocukları bu kadar eğlenirken görmek çok güzel bir duygu” şeklinde konuştu. Etkinlikte çocuklar çeşitli oyunlar oynadı. Çocuklara hem balon dağıtıldı hem de palyaçolar tarafından çocukların yüzlerini boyadı. (HABER: Bahar Kaya)