Karasu

CHP’de ziyaretlere devam

CHP’de ziyaretlere devam

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük ve yönetimi, Karasu İlçe Emniyet Müdürü Ali Üzmez’i ve Karasu İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş’ı makamında ziyaret etti.

Üzmez’i ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük ve yönetimi, Karasu İlçe Emniyet Müdürü Ali Üzmez’e ziyarette bulundu. Gerçekleşen ziyarette açıklamada bulunan Başkan Büyük, “İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Üzmez’i yönetimimle birlikte makamında ziyaret ettik. İlçemizin güvenlik sorununu dile getirdik. Özellikle Karasu’da yaşanan trafik problemleriyle ilgili konuştuk. Polis teşkilatı hakkında verimli bir sohbet gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Alataş’a ziyarette bulundu

Açıklamasına devam eden Büyük, “İlgi ve alakalarından dolayı İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Üzmez’e teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” dedi. Ardından Başkan Uğur Büyük, Karasu İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş’a da ziyarette bulundu. Büyük, “Karasu’muzun asayişi ile ilgili verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Misafirperverliklerinden dolayı Komutanımız Hasan Alataş’a teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

HP Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük ve yönetimi, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş’ı ziyaret ettiç