Siyaset

CHP esnafı dinledi

CHP esnafı dinledi

31 Mart Yerel Seçimlerine aylar kala saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Örgütü, esnaf ziyaretinde bulundu. CHP Karasu İlçe Başkan Aday Adayı Uğur Büyük, merkez esnafını ziyaret ederek, sorunları dinledi.

Güzel karşılandı

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Örgütü, 31 Mart Yerel Seçimleri yaklaşırken saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kırsal mahalle ziyaretlerinin ardından merkez esnafına ziyarette bulunan CHP Karasu İlçe Başkan Aday Adayı Uğur Büyük, “Mahalle ziyaretlerimizde ve halk günümüzde vatandaşlarımızı dinliyoruz. Kırsal mahallelerimizin ardından merkez esnafımıza ziyarette bulunduk. Esnafımız bizi güzel karşıladı ve CHP’yi umut olarak gördüğünü ifade etti” şeklinde konuştu.

Esnaf nefes alacak

Esnafla inatlaşan değil, ortak akılla hareket eden bir politika izleyeceklerini belirten Büyük, “Esnafımızın sorunlarını dinliyoruz. Sosyal Demokrat Belediyeciliği ilçemize yeniden getirdiğimizde esnaflarımız rahat bir nefes alacak. Çarşı merkezde esnafımızı rahatlatıcı düzenlemeler yapacağız. Esnafıyla inatlaşan değil ortak akılla hareket eden bir politika izleyeceğiz. Çalışmalarımız ve hem esnafımızla hem de vatandaşımızla buluşmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı. Büyük, “Esnafımız bizi güzel karşıladı” diye konuştu

Büyük, “Esnafıyla inatlaşan değil ortak akılla hareket eden bir politika izleyeceğiz” dedi.