Siyaset

Çeroğlu, Karasu’da

Çeroğlu, Karasu’da

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Azize Çeroğlu bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak için Karasu’ya geldi. Oda ziyareti yapan ve açılışa katılan Çeroğlu vaktinin çoğunu Karasu halk pazarında vatandaşı dinleyerek geçirdi.

Fikir alışverişinde bulundular

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Azize Çeroğlu, CHP Karasu Belediye Başkan adayı Uğur Büyük, İlçe Başkanı Semih Karakaş, Kadın Kolları Başkanı Fatma Püskül Tatlı, Sakarya İl yöneticileri ve partililerin de yer aldığı Karasu programında önce Karasu Esnaf Odasını ziyaret etti. Esnaf Odası Başkanı Cihan Emre ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Çeroğlu ve Büyük, fikir alışverişinde bulundu. Esnafın yerel yönetimlerinden beklentisini aktaran Başkan Emre, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Aranızda olacağız

Oda ziyaretinin ardından halk pazarına giden CHP heyeti, pazar esnafı ve vatandaşla bir araya geldi. Başkan adayları pazarda Karasuluları dinledi. “Sizlerin çok memnun olacağı hizmetle, her zaman aranızda olacağım. Birçok hizmeti şehrimize taşıyacağım” diye konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Azize Çeroğlu, açılış ziyaretinin ardından Karasu’dan ayrıldı. CHP Karasu Belediye Başkan Adayı Uğur Büyük, Azize Çeroğlu’nu uğurladıktan sonra İncilli Mahallesinde çalışmalarına devam etti. Büyük, “Partimiz yenilendi, gençleşti, daha fazla kadının olduğu, daha fazla genç insanın olduğu bir kimliğe büründü” dedi.

En yüksek oyu alacağız

Büyük, “Bu yerel seçimde benim inandığım şey Cumhuriyet Halk Partisi Karasu’da ve Büyükşehirde bu güne kadar aldığı en yüksek oyu alacak. Ben aday adaylığı döneminde birçok yere konuk oldum, bir sürü yerde karşılandım. Karasulular onların koluna girecek, onlara yoldaşlık yapacak, inanacakları bir başkan bekliyorlar. Ben Karasu’nun bu anlamda yetkilisi olmayı gerçekten çok istiyorum. Yerel seçim sürecinde o yetkiye yükseleceğim ve o gurur duyacağım sonucu alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Çeroğlu, “Sizlerin çok memnun olacağı hizmetle, her zaman aranızda olacağım” dedi.
Çeroğlu, Karasu Esnaf Odasını ziyaret etti.

 

Büyük, “Karasu’da ve Büyükşehirde bu güne kadar aldığı en yüksek oyu alacak” dedi.
Aday Büyük, “Partimiz yenilendi, gençleşti, daha fazla kadının olduğu, daha fazla genç insanın olduğu bir kimliğe büründü” dedi.