Spor

Cengiz: Takıma güveniyoruz

Cengiz: Takıma güveniyoruz

Karasu Aziyespor Genel Kaptanı Hakan Cengiz, “Bizim yaşadığımız sıkıntıları başka takım yaşasa darmadağın olurdu. Biz yönetim olarak son maça kadar Play Off şansımızı zorlayacağız. Başaracağımıza da inancımız tam” dedi.

5 gitti 6 geldi

Geçtiğimiz sezon sonundan bu yana talihsizlikleri bir türlü yenemeyen Karasu Aziziyespor’da bu sene de işler iyi gitmedi. Sezon başında güçlendirilen takım bir türlü istediği sonuçları elde edemedi. Takımın iyi oyunculardan kurulduğunu söyleyen Genel Kaptan Hakan Cengiz, devre arasında takımda değişiklik yapmaya karar verdiklerini söyledi. Aziziyespor’un sezon başında da çok nitelikli oyunculardan kurulduğunu söyleyen Cengiz, “5 oyuncumuz ile yollarımızı ayırdık. 6 yeni oyuncuyu takıma dahil ettik. Giden arkadaşlarımızın kalitesinden hiç şüphemiz yok” dedi.

Uyum sorunu yaşadık

“Sezon başında kurduğumuz takım son derece nitelikli oyunculardan oluşuyordu” diyen Genel Kaptan Cengiz, “Ancak takımda uyum sorunu yaşadık. Devre arasında oyuncularımızın bazıları ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Giden arkadaşlarımız da oldukça nitelikli. Ancak takımın enerjisinin değişmesi gerekiyordu. Bunun için böyle bir karar vermiş olduk. Giden arkadaşlarımızın yerine de 6 yeni oyuncu transfer ettik. Daha da görüşme içinde olduğumuz oyuncularımız mevcut” değerlendirmesinde bulundu.

Güçlü yönetim

Karasu Aziziyespor’un bir arada durmasının temelinde inanmışlık yattığını da sözlerine ekleyen Genel Kaptan Hakan Cengiz, “Bizim yaşadığımızı başka bir takım ya da yönetim yaşasa darmadağın olurdu. Ancak bizim yönetim olarak birbirimize, hocamıza ve takımdaki oyuncularımıza inancımız tam. Play Off öncesinde son maça kadar iddiamız ve birliğimiz sürecek. Biz bu ligin en köklü takımlarından biriyiz” ifadelerini kullandı.