Siyaset

Caner, “Ben de varım dedi”

Caner, “Ben de varım dedi”

2004-2014 yılları arasında İl Genel Meclis Üyeliği de yapan Dursun Caner 31 Mart Yerel Seçimleri için Karasu’dan Belediye Başkan Aday Adayı oluyor. Caner, yakın çevresi ile yaptığı istişareyi sonlandırdığını ve bu hafta basın açıklaması ile sahaya çıkacağını söyledi.

İstişareleri tamamladım

Ak Parti’den Karasu Belediye Başkan Aday Adayı olmak için hazırlıklarını tamamladığını söyleyen Dursun Caner, önümüzdeki hafta içinde bir basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığını açıklamaya hazırlanıyor. Aldığı desteğin beklentisinin üstünde olduğunu söyleyen Caner, “Aday adayı olmaya karar vermeden önce yakın çevremizle istişarede bulunduk. Ardından Ankara’daki dostlarımızla değerlendirme yaptık. Neticesinde sahaya inmeye karar verdik” diye konuştu.

Karşılığım var

Bir yandan istişarede bulunurken diğer yandan da halkta kabul görüp görmediğini araştırdığını söyleyen Caner, “Benim Karasu’da hem siyasi geçmişim var hem de halkta karşılığım var. Aday olmam durumunda Ak Parti’nin oylarını artıracağıma yürekten inanıyorum” dedi. Önümüzdeki hafta yapacağı toplantı ile aday adaylığını duyurmaya hazırlandığını söyleyen Caner, “Bu süreçte Genel Başkanımızın üstüne yük olan değil üstünden yük alan isimler sahada olmalı” dedi.