Siyaset

Çakan: Gün sayıyoruz

Çakan: Gün sayıyoruz

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Koray Çakan, son haftaya girilirken vatandaşın büyük oranda kararını verdiğini ve kendilerinin mahalleye hizmet etmek için gün saydıklarını söyledi. Son güne kadar seçmenlere ulaşmaya devam edeceklerini söyleyen Çakan, seçmenin kendilerini seçeceğinden emin olduklarını söyledi.

Kapı kapı geziyoruz

Karasu’nun en fazla seçmene sahip mahallesinin muhtar adaylığına talip olduklarını söyleyen Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Koray Çakan, “Hem seçim öncesi hem de seçim sonrası Karasu’nun en zor mahallesi tartışmasız Yalı’dır. Biz emeğe, çileye ve hizmete talip oluyoruz. Seçmenimiz de bize teveccüh gösteriyor. 1 Nisan’dan itibaren vatandaşlarımıza muhtar olarak hizmet etmeyi planlıyoruz. Allah izin ederse sayılı günler sonunda bu planımız hayata geçecek” dedi.

İlgi görüyoruz

Aza listesi oluştururken de ince eleyip sık dokuduklarını ifade eden Koray Çakan, “Aza listemizi oluştururken gösterdiğimiz hassasiyetin neticesini seçim çalışmalarımız esnasında gördük. Seçmenler bize olduğu kadar aza listemize de destek olacaklarını ifade ediyor. Doğru isimlerle yola çıkmış olmanın avantajını seçim sürecinde gördük. Seçimden sonra da mahalle halkımız bu isimlerden hizmet almaya devam edecek” diye konuştu.

Hazırlıklar tamam

Seçim çalışmalarına son ana kadar devam edeceklerini ifade eden Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Çakan, “Seçmenimizin bize gösterdiği ilgi bizim çalışma azmimizi de artırıyor. Seçim gününe kadar seçmenlerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Ayrıca son oy kullanılana kadar da arkadaşlarımız okul önlerindeki yerlerini koruyacak ve seçmenlerimize yardımcı olacak. Seçimin adil ve sorunsuz geçmesi için ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı.