Eğitim

Bizim İçin Değerlisiniz

Bizim için değerlisiniz

2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının ilk döneminin tamamlanmasının ardından Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Karne Töreni düzenlendi. Açıklamada bulunan Okul Müdürü Bülent Yeke, “Notlarının ne olursa olsun hepiniz bizim için birer değersiniz” dedi.

Yeni bir başlangıç

Karasu Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının ilk döneminin tamamlanmasının ardından karne töreni düzenlendi. Törende konuşma yapan Okun Müdürü Bülent Yeke, “2023-2024 yılının ilk dönemi bu törenle son bulacak. Ancak her bitiş yeni bir başlangıcı beraberinde getirir. Geçmişini iyi bilen, geçmişini sağlam temellere oturtan, geçmişiyle korkusuzca yüzleşen ve hatalardan ders çıkartıp geleceğe ulaşan bireyler geleceğinde sahibi olurlar. Notlarınız ne olursa olsun bizim için ayrı birer değersiniz” şeklinde konuştu.

Rakamla ölçülmez

Konuşmasına devam eden Yeke, “Sevgili öğrenciler, bu dönem sonunda kendinizle girişeceğiniz bir iç muhasebeyle, yeni bir başlangıç yapma şansını yakalayacaksınız. Bu sayede ikinci döneme daha dinamik başlayacak ve gelecekteki hedeflerinin için daha azimli ve kararlı olacaksınız” dedi. Bir insanın iç beş rakamla ölçülmeyecek değerde olduğunu ifade eden Müdür Bülent Yeke, “Aldığınız karneler sizin emeklerinizin biçilmiş birer karşılığıdır. İşte bu sayede kendinizi değerlendirecek ve geleceğinizi daha güzel şekilde inşa edeceksiniz” ifadelerini kullandı.

Yeke, “Aldığınız karneler sizin emeklerinizin biçilmiş birer karşılığıdır” dedi.