Karasu

Binlerce insanın emeği var

Binlerce insanın emeği var

CHP Karasu İlçe Başkanı Semih Karakaş Karasu gündemindeki, Belediye Başkanı İshak Sarı’nın belediye çalışanlarına yaptığı mobing iddialarına karşı açıklamada bulundu. Karakaş, “İşgal ettiğin koltukta binlerce insanın emeği alın teri var” dedi.

Karasuluları mutlu edemez

Son günlerde Karasu gündeminde yer alan, Karasu Belediyesi’nde çalışanlara mobing iddiaları konusunda açıklamada bulunan CHP Karasu İlçe Başkanı Semih Karakaş, “Çalışanlarını mutlu edemeyen zihniyet, Karasuluları da edemez, etmemiştir. Belediyemizde alın teri ile çalışıp evine ekmek götürmek isteyen çalışanlarına, bizim çocuklarımıza mobbing uygulamak, baskı yapmak, çalışanların yerlerini değiştirmek, sosyal medya hesaplarına kadar kontrol etmek ne belediye başkanlığına, ne de Karasulu kimliğine yakışır” diye konuştu.

Son günlerde gündemde

Başkan Karakaş, “Son günlerde bu tür eylemler yine gündemde. Başkana buradan sesleniyoruz, senin bugün işgal ettiğin koltukta binlerce insanın emeği alın teri var. Karasu Belediyesi’nde çalışanlar bu memleketin yüz aklarıdır. Sizin, benim, hepimizin çocuklarıdır.

Buradan tüm belediye çalışanlarımıza da sesleniyoruz, ne bu süreçte ne de bundan sonra sizlerin, ailelerimizin, evinde ekmek bekleyen çocuklarınızın üzülmesine, işlerinden olmasına asla izin vermeyeceğiz. Biz çalışanın, emeğin, halkın yanındayız” ifadelerini kullandı.