Siyaset

Bayraktar temayülden umutlu

Bayraktar temayülden umutlu

Ak Parti’den aday adaylık başvurusu yapan Fiskobirlik Genel Başkanı Lütfi Bayraktar, hafta sonu yapılan temayül yoklamasından iyi bir netice elde ettiklerini söyledi. Bayraktar, isminin pek çok kişi tarafından listeye yazıldığına emin.

Hep sahadayız

Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana içinde yer aldıklarını ve ilçe başkanlığı başta olmak üzere pek çok aktif görev üstlendiğini, 24 Haziran 2018 Seçimlerinde Ak Parti’den milletvekili adayı olduğunu ifade eden Lütfi Bayraktar, “Temayül yoklamasında pek çok oy kullanan partilimiz de bu değerlendirmeyi yapmıştır. Temayül sonucunda ismimizin üst sıralarda çıkacağından şüphemiz yok” diye konuştu.

Çalışmamız sürüyor

Teşkilat gezilerini tamamladıklarını ve saha çalışmalarının ilk aşaması olan sivil toplum kuruluşu gezilerine başladıklarını ifade eden Bayraktar, “Biz 14 Mayıs’ta yapılacak seçimde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın en yüksek oy oranı ile seçilmesi, Ak Parti ve Cumhur İttifakı’nın mutlak bir zafer elde etmesi için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın meyvesini de 14 Mayıs’ta alacağımıza inanıyoruz” dedi.