Siyaset

Bayraktar Kuzey’e güveniyor

Bayraktar Kuzey’e güveniyor

Kuzey Bölgesi’nde yerelden gelerek 1. Sıradan aday gösterilen ilk ismin kendisi olduğunu söyleyen Ak Parti Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, “Birinci sırada olmamızdan dolayı Kuzey Bölgesi’nde yaşanan sevincin sandığa yansıyacağını görüyoruz. Kuzey, evladına sahip çıkacaktır” dedi.

Beklenti karşılandı

Seçim süreci öncesinde Kuzey bölgesinin seçilecek yerden milletvekili talebinin yüksek sesle dillendirildiğini, kendisinin yer aldığı sıralamanın da bu beklentiyi tam manası ile karşıladığını söyleyen Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, “Vatandaşımızın bu bölgenin sesini daha gür karşılayacak vekil beklentisini en iyi karşılayacak parti Ak Parti. Ak Parti’nin bölgeye verdiği sıranın hakkını beklemek de bizim hakkımız” diye konuştu.

Endişemiz yok

14 Mayıs’taki seçimin ilk turda Cumhur İttifakı’nın zaferi ile noktalanacağından endişeleri olmadığını da sözlerine ekleyen Bayraktar, “Cumhurbaşkanımızın seçimi kazanacağından zerre kadar şüphemiz yok. Cumhur İttifakı’nın da seçimden zaferle çıkacağından endişe etmiyoruz. Yine de son ana kadar her vatandaşımıza ulaşmaya, Cumhur İttifakı’nın önemini anlatmaya ve en iyi neticeyi almak için mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.