Siyaset

Babalıoğlu: Hizmete hazırız

Babalıoğlu: Hizmete hazırız

Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Babalıoğlu’nun kulağı Ankara’dan gelecek haberde. Saha çalışmalarını da aksatmamaya gayret gösteren Babalıoğlu göreve hazır olduğunu söyledi.

Sahadayız

SASKİ Karasu-Kocaali Bölge Müdürlüğü görevinden ayrıldıktan sonra Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı olan Ömer Babalıoğlu bir yandan Ankara’dan haber beklerken diğer yandan da saha çalışmalarına devam ediyor. Aday adaylık sürecinin başından itibaren tüm seçmenlere ulaşmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Babalıoğlu, SASKİ Müdürlüğü’nden bu yana halkın tüm sorunları ile yakinen ilgilendiklerini, önümüzdeki dönemde de aynı şekilde çalışmayı amaçladıklarını söyledi.

Notlar alıyoruz

Sahada oldukları süre içinde vatandaşın sorunlarını dinleyip gerekli notları aldıklarını dile getiren Babalıoğlu, “Her ziyaret ettiğimiz yerde vatandaşlarımızın sevgisi ve ilgisi ile karşılaşıyoruz. Görevde olduğumuz süre içinde vatandaşlarımız görevimizi doğru yaptığımızı ifade ederek bize olan desteğini ifade ediyor. Biz de vatandaş ziyaretlerimizde bize yönelik yapılan eleştirileri ve bizden beklentileri not alıyoruz. Vatandaşımızın bize gösterdiği destek ve ilgiye layık olmak en büyük mutluluğumuz olacak” dedi.

Hep hazırız

Aday açıklanmasının ardından projelerini de halkla paylaşmaya başlayacaklarını ifade eden Ömer Babalıoğlu, “Vatandaşımızın ihtiyaçlarına uygun, Karasu’ya vizyon katacak projeler ile seçmenimizin karşısına çıkacağız. Karasu’nun beklediği hizmeti, güler yüzle vatandaşımıza sunacağız. Vatandaşımız özlediği, beklediği, layık olduğu hizmeti bizim görevde olduğumuz sürece alacak” ifadelerini kullandı.