GündemKarasuKocaali

Avkıran’ın Karasu’ya selamı var

Avkıran’ın Karasu’ya selamı var

Karasu’da İlçe Jandarma Komutanlığı esnasında pek çok kişinin gönlünü kazanan ve şimdi Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı görevini yürüten Tuğgeneral Mücahit Avkıran, kendisini ziyarete gelen Sakaryalı muhtarlar aracılığı ile Karasu’ya selam yolladı.

 

İkinci vatanım

Karasu’da görev yaptığı esnada pek çok kişi tarafından dost edinilen ve saygı gören ve halen Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı görevini yürüten Tuğgeneral Mücahit Avkıran, görev yaptığı ilde Sakaryalı muhtarları ağırladı. Ali Gaffar Okkan’ı anma töreni dolayısıyla Diyarbakır’a giden muhtarlar Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran’ı da ziyaret etti. Ziyaretten ziyadesi ile memnun olan Avkıran, “Sakarya benim ikinci vatanım. Karasu’ya selam söyleyin” dedi.

Yine görev yapmak isterim

Sakarya’da görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Avkıran, “Sakaryalı askerler de sizin gibi. Askere gelmek için can atıyor. Görev verildiğinde de layığı ile yerine getiriyor. Benim de en keyifli görev yaptığım yerlerden biri Sakarya’dır. Bu vesile ile bir kez daha ifade edeyim ki, mesleğimin ilerleyen evreleri izin verirse Sakarya’da görev yapmak isterim. Ziyaretiniz beni ziyadesi ile memnun etti. Her birinize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Mücahit Avkıran Karasu’ya selam söyledi.