Siyaset

Avcı: Biz hep sahadayız

Avcı: Biz hep sahadayız

İncilli Mahalle Muhtarı Mehmet Zeki Avcı, saha çalışmalarına devam ediyor. Esnafla ve vatandaşla sürekli iç içe olduğunu belirten Avcı, “Bize açılan her kapı güler yüzle açılıyor. Bizde saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sorunları dinliyor, talepleri iletiyor ve çözüm üretmek için çabalıyoruz” şeklinde konuştu.

Vatandaşı bilgilendiriyor

Saha çalışmalarına devam ettiğini belirten İncilli Mahalle Muhtarı Mehmet Zeki Avcı, “Vatandaşımızın sorunları dinliyor, talepleri iletiyor ve çözüm üretmek için çabalıyoruz. Sahada bulunmaktan mutluluk duyuyor sadece esnafın ve vatandaşın değil sokak hayvanlarına da sahip çıkıyoruz. Kültür sanat faaliyetleri kapsamında etkinliklerde yer alıyor ve vatandaşı bilgilendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Her zaman buradayız

Çalınan kapıların güler yüzle açıldığını ifade eden Muhtar Avcı, “Her gittiğimiz kapı güler yüzle açılıyor. Yardımlarımız ise devam ediyor. Vatandaşımıza bilgilendirmelerimiz de devam ediyor. Her zaman buradayız” dedi. 7/24 ulaşılabilir bir muhtar olduğunu dile getiren İncilli Mahalle Muhtarı Mehmet Zeki Avcı, “Her daim tüm hızımızla sahadayız. Bizi arayan herkes muhtarlığımızda bulabilir” şeklinde konuştu.