Artık milyonlar yatırılmayacak

 

55 senedir koltuk döşeme ustalığı yapan Karasu Koltuk İstanbul İşletmecisi Hüsamettin Yürük, çok uygun fiyata eskiyen koltukların modern bir görünüme kazandırılabileceğini belirtti. Yürük, “Artık tüm kazançların koltuklara yatırılmasına gerek yok” dedi.

 

UYGUN FİYATA KESİN ÇÖZÜM

Özellikle evinde küçük çocuğu olan bayanlara müjdeli haberi veren Karasu Koltuk İstanbul İşletmecisi Hüsamettin Yürük, “Severek aldığınız koltuklar ya da kanepeler zamanla özellikle kumaş bölgesinden yıpranabilir. Yeni koltuk takımlarına fazla para vermek yerine koltuklarınızda yalnızca kumaş değiştirme işlemi yaparak evinizi de yenileyebilirsiniz. Ayrıca, koltuk döşeme ve yenileme işlemi döşemelerde ya da koltuk tamirinde mümkün olabilmektedir. Yani yalnızca kumaşların eskimesi gerekmez. Herhangi bir koltuk tamiri için de eskiyen koltuklarınızı yenileyebilirsiniz. Eskiyen koltuklar en kısa sürede ve kaliteli biçimde yenilenmektedir. Uygun fiyatlı olarak yapılan işlemler evinize farklı bir şıklık ve farklı bir hava getirecektir” ifadelerini kullandı.

KALİTELİ HİZMET

55 senedir yapmış olduğu koltuk döşemeciliği mesleğinde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu belirten Yürük, “Koltuk İstanbul Döşeme mağazası olarak vermiş olduğumuz hizmetleri en kaliteli şekilde tamamlamakta ve müşteri memnuniyetine en iyi şekilde cevap vermekteyiz. Bu işlemler sırasında müşterilerimizin bütçesini de düşünerek, en iyi fiyat avantajlarını sunuyoruz. Sürekli olarak kullanılan koltuk takımları zamanla eskir ve deforme olur. Özellikle koltuk takımı içerisinde bir koltuğun deforme olması en kötü durumlardan birisidir. Bu gibi bir durum söz konusu olduğunda doğrudan koltuk takımlarını yenilemek yerine döşeme ve tamir işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Zarar gören tüm koltuklar için en kaliteli kumaşlar sunarak tamir ve onarım hizmetini vermekteyiz” dedi.

KALİTEDEN TAVİZ VERMEYİN

Evde yapılan ufak dokunuşlarla ev hanımlarının çok mutlu olabileceğini belirten Yürük, “Eskiyen koltuklarınızı yenisiyle değiştirmek büyük bir mutluluk verir. Evdeki atmosferin değişmesi yaşamınızı da etkileyecektir. Ancak değişiklik konusunda bazı kaygılara sahip olabilirsiniz. En önemli kaygı ve çekince de, yeni koltuk takımlarına ödemek durumunda kalacağınız yüksek fiyatlardır. Aslında çok ucuza koltuk modelleri bulmak da mümkündür ancak kaliteden taviz vermeniz gerekir. Hem uygun fiyata koltuklarınızı yenilemek hem de konfordan taviz vermemek içinse çözüm koltuk döşeme işlemidir.  Koltuk tamiri ve yenileme fiyatları genel olarak koltukların deforme durumuna ve döşeme çeşidine göre değişmektedir. Döşeme yapılacak koltuk sayısı, ebatları ve kumaş türleri doğrudan fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.