Gündem

Arslan’a ziyaretler devam ediyor

Arslan’a ziyaretler devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur ve yönetimi, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve yönetimi geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Karasu konuşuldu

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur ve yönetimi, geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’ı makamında ziyaret etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Uğur, “İlçe Teşkilatımız ve Ülkü Ocakları Başkanımız Talha Enes Elmacı ile birlikte Karasu Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan Beyi ziyaret ettik. Karasu’muz hakkında hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

Makamında ziyaret etti

Ardından Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve yönetimi de Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’ı makamında ziyaret etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, “Yönetimimiz ile birlikte İlçe Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan Beyi makamında ziyaret ettik. İlçemizle ilgili hasbihal ettik. Bize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Karasu Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan’a teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz” ifadelerini kullandı.

 

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve yönetimi Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’ı ziyaret etti.