Karasu

Arslan, öğrencilerle bir arada

Arslan, öğrencilerle bir arada

Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, Kariyer Günleri Buluşması kapsamında Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri ile bir araya geldi. Açıklamada bulunan Okul Müdürü Adem Akçakoyunlu, “Bu dönem başından itibaren başlattığımız meslekleri tanıma, kariyer günlerinin konuğu Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan bizi kırmayarak teşrif etti” dedi.

Meslekler tanıtıldı

Kariyer Günleri Buluşması kapsamında Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri ile bir araya geldi. Ziyarette Kaymakam Arslan’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan eşlik etti. Açıklamada bulunan Okul Müdürü Adem Akçakoyunlu, “Bu dönem başından itibaren başlattığımız meslekleri tanıma, kariyer günlerinin konuğu Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan bizi kırmayarak teşrif etti” ifadelerini kullandı.

Sorular soruldu

Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Adem Akçakoyunlu, “Öğrencilerin yoğun ilgi ve soruları ile karşılaşan Kaymakamımız Kaymakamlık hakkında geniş ve nitelikli bilgiler verdi. Verimli geçen toplantının ardından Kaymakamımız okuldan memnun ayrıldı. Kendisine biz de katılımından dolayı Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu. Programın ardından Okul Müdürü Adem Akçakoyunlu, KArasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’a çiçek takdim etti.

Akçakoyunlu, “Verimli ve nitelikli bir toplantı oldu” diye konuştu.
Okul Müdürü Adem Akçakoyunlu, KArasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’a çiçek takdim etti.