Manşet

Arslan basınla bir arada

Arslan basınla bir arada

Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçe basınına kahvaltı verdi. İlçe protokolünün katılım sağladığı programda Arslan, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Gelişim içerisinde

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, ilçe basını ile kahvaltı programında bir araya geldi. Düzenlenen programa ilçe protokolü de katılım sağladı. Kahvaltının ardından konuşma yapan Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, “Taşla yazılan yazılar günümüzde dijital ortamda yazılmaya başladı. Sürekli olarak bir gelişim içerisinde. Her geçen gün daha da gelişiyor. Önemli olan halkımızın haber almasını ve haber alırken de doğru ve şeffaf bir şekilde ulaşmasını sağlamak. Bu açıdan, siz birer kamu hizmeti yapıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Önemli bir sorumluluk

Açıklamasına devam eden Arslan, “Bu hizmeti sağlarken de sizlere de kolaylık olması açısından kurumlarımızın doğru bilgi aktarması noktasında basın ilişkilerine önem veriyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, gününüzü kutluyorum” dedi. Kahvaltı programına katılım sağlayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’da, Karasu’da faaliyet gösteren gazetecilerin Gazeteciler Günü’nü kutladı. Sarı, gazetecilerin halkı doğru bir şekilde bilgilendirmek amacıyla önemli bir sorumluluk üstlendiğini belirterek, tüm basın mensuplarına görevlerinde kolaylıklar diledi.

Sarı, Karasu’da faaliyet gösteren gazetecilerin Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Arslan, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.