Siyaset

Alemdar: Gayret göstereceğiz

Alemdar: Gayret göstereceğiz

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, aralıksız olarak ziyaretlerine devam ediyor. Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret eden Alemdar, Oda Başkanı Cihan Emre ve oda üyeleri tarafından karşılandı. Başkan Adayı Alemdar, sıcak karşılama için esnaflara teşekkür etti.

Katılım yoğun oldu

Aralıksız olarak ziyaretlerine devam eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na ziyarette bulundu. Karasu’nun geleceği konusunda fikir alışverişinin yapıldığı programa, Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, MHP Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve AK Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Erbakan Civelek katıldı.

Yol haritamız belli

Karasu Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, “Bizler 15 yıl boyunca AK belediyecilik vizyonuyla kazandığımız tecrübeleri şimdi sevdalısı olduğumuz şehrimiz için kullanmak istiyoruz. Biz bu şehre hizmet etmek istiyoruz. Vizyonumuz, hedeflerimiz, planlarımız ve yol haritamız belli. Hep birlikte en güzeli, en doğru ve en iyisi için gayret göstereceğiz” dedi.

Yeni bir yol

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, “2070 üyeyle SESOB’un en büyük üyesiyiz. Yusuf başkanımızla çok kez yolumuz kesişti. Abiliğini, büyüklüğünü gördük. Şimdi ise Büyükşehir Belediyesi Adayı olarak yeni bir yola çıkıyor. Hayırlı olmasını diliyor ve ziyareti için teşekkür ediyorum. İnşallah hizmetleri büyüyerek devam eder” ifadelerini kullandı.

Birlikte çalışacağız

Programda konuşan Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, “Bugüne kadar Karasu’muz için Oda başkanımız Cihan Emre ve üyelerimizle uyumlu bir çalışma gerçekleştirdik. Sorunları çözme noktasında çeşitli zamanlarda bir araya gelerek sıkı bir iletişim örneği sergiledik. İnşallah bu uyumu yeni dönemde de Yusuf başkanımızın katkılarıyla daha ileriye taşıyacağız. Bizler hem şehrimiz hem de Karasu’muz için hizmete hazırız” dedi.

İstişare ediyoruz

Başkan Adayı Alemdar, “Cumhur ittifakı olarak kutlu bir yola çıktık. Cumhur İttifakı’mız devletin bekası milletimizin refahı için kurulmuş kardeşlik hukukunu üstün kılan bir dava ortaklığıdır. Ben değil, biz olmanın en güzel örneğini ortaya koyan bir ittifaktır. Seçim çalışmalarına başladığımız günden itibaren esnafımızla, muhtarlarımızla ve her kesimden insanımızla bir araya geliyor istişare ediyoruz. İstişarelerimizi sürekli olarak gerçekleştirecek ve şehrimiz için, insanımız için en hayırlısı ne ise onu yapacağız” şeklinde konuştu.

Hizmet etmek istiyoruz

Konuşmasına devam eden Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Bizler 15 yıl boyunca AK belediyecilik vizyonuyla kazandığımız tecrübeleri şimdi sevdalısı olduğumuz şehrimiz için kullanmak istiyoruz. Biz bu şehre hizmet etmek istiyoruz. Vizyonumuz, hedeflerimiz, planlarımız ve yol haritamız belli. Rabbim bu birlikteliğimizi daim eylesin” diyerek konuşmasını tamamladı.