GündemKarasuKocaaliSiyaset

Albar görevinden ayrıldı

Albar görevinden ayrıldı

Milli Yol Partisi İlçe Başkanı Ayşem Gül Albar görevinden ayrıldı. İşlerinin yoğunluğu ile siyasetin aynı anda yürümesinin mümkün olmadığını söyleyen Albar, bundan sonra siyasette yer almak istemediğini de sözlerine ekledi.

 

İş yoğunluğu artacak

Milli Yol Partisi Karasu İlçe Başkanı Ayşem Gül Albar, siyaset ile gündelik işlerinin aynı anda yürütülmesinin gün geçtikçe güçleştiğini ifade ederek, “Seçim sürecinde siyaset işlerinin daha da yoğunlaşacağını gördüğümüzden görevimizden ayrılmayı uygun bulduk. Bu yoğunlukta kendi işlerimizin aksamasına müsaade edemezdik. Ayrılığımızın siyasi çekişmelerle bir ilgisi yoktur. Bundan sonraki süreçte de bir siyasi parti ile hareket etmeyi düşünmüyorum” dedi.

Kimse ile sorunum yok

Milli Yol Partisi İlçe Başkanlığı sürecinde pek çok deneyim elde ettiklerini söyleyen eski Başkan Albar, “Bu süreç içinde pek çok kesimden destek gördük. Görevi bırakmamızın altında siyasi bir anlaşmazlık yoktur. Kimse ile bir sorunumuz olmamıştır, bundan sonra siyasetin içinde yer almayı düşünmüyorum. Kimseye bir kırgınlığım ya da kızgınlığım yok. Herkese başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Albar, bundan sonra siyasette yer almayı düşünmediğini söyledi.