Siyaset

Akraba muhtarlarla buluştu

Akraba muhtarlarla buluştu

Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan Meclis Üye Adayları ve Kocaalili Muhtarlar ile bir araya geldi. Üç dönem muhtarlık yaptığını söyleyen Erdoğan muhtarların sorunlarını ve beklentilerini en iyi kendisinin bildiğini söyledi.

En iyi ben bilirim

Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, muhtarlar ve belediye meclis üye adayları ile bir araya geldi. Kendisinin de muhtarlıktan geldiğini ifade eden Erdoğan, “Muhtarlarımız yerel yönetimdeki en iyi yol arkadaşlarımız olacaktır. Kendim de muhtarlıktan geldiğim için muhtarlarımızın beklenti ve sorunlarını en yakından bilen biriyim. Belediye başkanı olmamızın ardından muhtarlarımızla işbirliği içinde vatandaşımızın sorunlarını çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kardeşlik bilinci

Daha sonra Yeniden Refah Partisi’nden belediye meclis üyeliği başvurusunda bulunan isimlerle bir araya gelen Erdoğan, “Yeniden Refah Partisi ile Kocaali’mizi Milli Görüş Belediyeciliğinin kalesi yapacağız. Bunun için bizimle birlikte hareket etmek üzere başvuru yapan her kardeşimizin başımızın üstünde yeri var. Seçim sürecinde ve sonrasında vatandaşımızın talep ve beklentilerini bize aktaracak, elimiz ayağımız olacak belediye meclis üyelerimize büyük işe düşecek” şeklinde konuştu.

 

Recep Erdoğan, belediye meclis üyelerine büyük yük düşeceğini söyledi.