Karasu

45 gönüllü öğrenci Karasu’da

45 gönüllü öğrenci Karasu’da

Anadolu Biz Projesi Kapsamında Isparta’dan 45 gönüllü öğrenci Karasu’ya geldi. Karasu Sahili, Yeni Mahalle ve Acarlar Longozu’nu gezen öğrenciler Karasu ve Yeni Mahalle Sahili’nde çevre temizliği yaptı.

Eğlenceli dakikalar geçirdiler

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Biz Projesi kapsamında 45 gönüllü öğrenci Karasu’ya geldi. Karasu’nun doğal güzellikleri olan Karasu Sahili, Yeni Mahalle ve Acarlar Longozu’nu gezen öğrenciler eğlenceli dakikalar geçirerek Karasu’yu çok beğendiklerini ifade etti. Isparta’dan Karasu’ya gelen 45 gönüllü öğrenci çevreyi kirletmemenin önemini anlatmaya çalışarak farkındalık oluşturmak için Karasu ve Yeni Mahalle Sahili’nde çevre temizliği gerçekleştirdi.

Karasu’yu çok beğendiler

Gerçekleşen etkinlikte açıklamada bulunan Karasu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç, “Isparta’dan gelen 45 öğrencimizi ilçemizde ağırladık. Öğrencilerimize elimizden geldiği kadar ilçemizi tanıtmaya çalıştık. Gençlerimiz Karasu’yu çok beğendiler. Hem gezdiler hem de farkındalık oluşturmak için sahillerimizde çevre temizliği yaptılar. Daha önce hiç Karasu’ya gelmemiş olan gençlerimize ilçemizi tanıtmış ve gezdirmiş olmak ayrı bir mutluluktu” şeklinde konuştu.

 

Karasu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç, “Gençlerimiz Karasu’yu çok beğendiler” dedi.