Karasu

40 gönüllü Karasu’da

40 gönüllü Karasu’da

“Anadolu Biz” projesi kapsamında Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinden Karasu’ya gelen 40 kişilik gönüllü gençlik grubu programının bir gününü Karasu’ya ayırarak çevre temizliği yaptı.

“Anadolu Biz” projesi

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinden Karasu’ya gelen 40 kişilik gönüllü gençlik grubu “Anadolu Biz” projesi kapsamında bir gününü Karasu’ya ayırdı. Önce Küçükboğaz gölü ve sahilini gezdiler. Daha sonra sahil parka uğrayarak çevre temizliğine katkı sağladılar. Ardından Yenimahalle sahiline geçen öğrenciler burada da sahil temizliği gerçekleştirdikten sonra Acarlar Longozu’nu ziyaret ederek Karasu’dan ayrıldılar.

Karasu sahili tanıtıldı

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Karasu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç, “Anadolu biz projesi kapsamında her yıl olduğu gibi bu yılda misafirlerimizi ağırladık. Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinden gelen gönüllü gençlerimize Karasu sahilimizi tanıttık. Sahil Park ziyaretinin ardından ise Yenimahalle sahiline giderek sahil temizliği etkinliği gerçekleştirdik. Bir gününü Karasu’ya ayıran gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ataç, “Gönüllü gençlerimize Karasu sahilimizi tanıttık” dedi.
Ataç, “Yenimahalle sahiline giderek sahil temizliği etkinliği gerçekleştirdik” dedi.