Siyaset

Babalıoğlu: Karasu kazanacak

Babalıoğlu: Karasu kazanacak

Karasu’da aşılmayacak sorun olmadığını söyleyen Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Babalıoğlu, iletişimle her şeyin aşılabileceğini söyledi. Halkla bir ve beraber olduklarını söyleyen Babalıoğlu, “Bu sefer Karasu kazanacak. Biz halkımız ile bir olunca aşılmayacak hiçbir sorunumuz yok ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İletişim vurgusu

Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Babalıoğlu, “Doğup büyüdüğüm ilçeme senelerdir SASKİ Müdürlüğü’nde hizmette bulunmak nasip oldu. Karasu’muzda çok güzel çalışmalar gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Her zaman dediğim gibi iletişim halinde olmanın çok büyük önemi var.  Mahallelerimizdeki vatandaşlarımız ve muhtarlarımızla SASKİ’deki görev süremiz boyunca hep iletişim halinde olduk. Belediye Başkanlığı’na Aday gösterildiğimiz takdirde yine aynı disiplin ve birliktelikle uyumlu bir şekilde çalışmalarımıza üstüne koyarak devam edeceğiz” diye konuştu.

Karasu sevdalısıyız

Kimseyi ötekileştirmeden ve kimseye ayrıcalık tanımadan Karasu aşkı ile hizmete talip olduklarını söyleyen Babalıoğlu, “Bizimle ilgili kimsenin aklında bir soru işareti olduğunu düşünmüyorum” diyerek açıklamalarına devam eden Babalıoğlu; “Aklında soru işareti olanlarında rahatlıkla bizimle iletişime geçebilir. Bizlerde aynı şekilde her kesimle iletişime geçebiliriz ki geçiyoruz. Biz Karasu sevdalısıyız. Biz bu doğrultuda bu yola çıktık. İnşallah aday gösterildiğimiz takdirde vatandaşlarımıza tepeden bakmadan, bilgi alışverişi ile tüm sorunlarımızı çözüme kavuşturacağız” dedi.