Spor

2. Amatör’de Play Off heyecanı

2. Amatör’de Play Off heyecanı

2. Amatör Küme’de Play Off maçları önümüzdeki hafta başlıyor. Kuzey Grubu’ndan Play Off’ta mücadele etmeye hak kazanan takımların rakipleri belli oldu. Kuzey ekiplerinden Darıçayırıspor A, Karapınar E, Yuvalıdere F, Kuyumculu ise G grubunda yer alacak.

Kuzey temsilcileri

2. Amatör Küme’de mücadele eden ekiplerin Play Off grupları belli oldu. Darıçayırıspor A grubunda mücadele etmeye hak kazandı. Mavi-beyazlıların rakipleri Ozanlargücü, Alifuatpaşa ve Hendek Gençlik olacak. E Grubu’nda mücadele edecek olan Karapınarspor ise, Sinanoğlu, Yağcılar ve Erdoğdu ile oynayacak. F Grubu’ndaki Yuvalıdere’nin rakipleri ise Akyazı Karadeniz, Akyazı, Yazlık oldu. G Grubu’ndaki temsilcimiz Kuyumculu ise, Taşburun, Mekece ve Hendek Boğaz ile karşı karşıya gelecek.

Kim çıkacak

Kuzey grubunun en iddialı ekibi Darıçayırıspor. Adatepespor ile oynadığı maç sonunda ceza alan Yuvalıderespor da yaraları sarma gayreti içinde. Karapınar ve Kuyumculuspor ise iddiasını sahaya taşımak için gayret ediyor. Toplam 7 gruptaki takımlarım mücadele edeceği maçlar tek devre usulü, tarafsız sahada oynanacak. Erenler, Serdivan ve Korucuk’taki maçların telafisi olmayacak. 7 grupta mücadele eden takımlar, gruplarında ilk sırayı alamazsa umutlarını bir başka bahara saklamak zorunda kalacak. Grupların fikstürleri ise  hafta sonuna kadar belirlenmiş olacak.