GündemKarasuKocaaliSakarya

14 Şubat önerileri

14 Şubat önerileri

Yaklaşan Sevgililer Günü öncesi insanların tercihi çiçek ve hediyelikler oluyor. Şentürk Çiçekçilik işletmecisi Zeynep Şentürk, bu dönem çiçeğin yanı sıra kar küresi ve pelüş oyuncakların gözde olduğunu söyledi.

 

Klasikler

Sevgililer günü öncesinde pek çok kişi hediye seçmekte zorlanıyor. Her zevke uygun hediyelik eşyayı Karasuluların beğenisine sunduklarını söyleyen Şentürk Çiçek İşletmecisi Zeynep Şentürk, canlı ve yapay çiçeğin her zaman klasikler arasında yer aldığını ve en çok rağbet gören hediyelerin başında geldiğini söyledi. Şentürk, “Bütçe ve beklentilere göre orkide en çok tercih edilen çiçekler arasında yer alıyor. Gül de yine sevgililerin vazgeçemediği çiçekler arasında önde geliyor” dedi.

Pelüş oyuncaklar

Son yıllarda özellikle hanımlara alınacak hediyeler arasında pelüş oyuncakların yer aldığını söyleyen Şentürk, “Kalpli yastıklar ve boyna sarılan maymunlar çok tercih ediliyor. Bunun yanında her boyutta pelüş ayılar da büyük ilgi görüyor. Talebe göre sempatik boydan battal boya kadar her türlü ayı çeşidi ilgi görüyor. Hediye alanlar özellikle sevgilisinin sevdiği renkleri tercih ediyor” ifadelerini kullandı.

Kar küresi

Hediyelik alternatifleri arasında kar küresinin her dönem farklı bir yeri olduğunu söyleyen Şentürk Çiçek İşletmecisi Zeynep Şentürk, “Sevgililere özel çikolata paketi hazırlıyoruz. Paketi açan kişi bir anda bir kutu çikolata ile mutluluğu yakalayabiliyor. Yine kar küresi de vazgeçilmez hediyelikler arasında yer alıyor. Elbette farklı zevklere yönelik onlarca çeşit hediyelik de raflarımızdaki yerini almış durumda. Her zevke ve bütçeye uygun hediyelik eşyanın önümüzdeki günlerde ilgi göreceğini düşünüyoruz” dedi.

Onlarca hediyelik, sevgilileri mutlu etmeyi bekliyor.
Kar küresi her dönemin popüler hediyelikleri arasında.
Pelüş oyuncaklar gözde hediyelikler arasındaki yerini koruyor.