Gündem

12 Şehit için 12 karanfil

12 Şehit için 12 karanfil

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci ile birlikte Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan 12 asker için saygı duruşunda bulunarak Atatürk Anıtı’na 12 karanfil bıraktı.

Sayıdan ibaret değil

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci ile birlikte Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan 12 asker için Atatürk Anıtı’na 12 karanfil bıraktı. İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “Bıraktığımız 12 karanfil sayıdan ibaret değildir. Ülkemizde bir vatan evladı da bir, 12’si de birdir. Türkiye’de sahibine saldıran pitbull dahil beslemek yasakken meclisimizde terör örgütünün uzantılarını beslemeye devam ettikçe bu işlerin önüne geçemeyiz” şeklinde konuştu.

Yastayız

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu’nun konuşmasının ardından açıklamada bulunan Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci, “Bir hafta içinde 12 şehidimiz var. Bunun farkındalığını sokakta göremiyoruz. Gazze için yapılan yürüyüşleri Mehmetçik’imiz için göremiyoruz. Atsız’ın bir sözü var; ‘Bir kemik uğrunda saatlerce yol giden itler bile gülecek kimsesizliğimize misali. Meclisten yas kararı çıkmasa da biz iki parti temsilcileri olarak yastayız” ifadelerini kullandı.

Sarıoğlu, “Bıraktığımız 12 karanfil sayıdan ibaret değildir” dedi.