Kocaali

Yılmaz güven tazeledi

 

Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2022 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Cumartesi günü yapıldı. Tek liste ile gerçekleşen yönetim seçimlerinde mevcut Başkan Ali Yılmaz güven tazeledi.

 

TEK LİSTE

Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz Cumartesi günü Kocaali Belediyesi Gold Düğün salonunda gerçekleştirildi. Kongreye CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Alişan, siyasi parti ilçe başkan ve temsilcileri, çevre ilçelerin oda ve kooperatif başkanları, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcilerinin yanı sıra delegeler katıldı. Yapılan yoklama ardından oluşan divan seçimine Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar odası başkanı Hasan Alişan divan başkanlığına oy birliğiyle seçildi. Kongrede gerçekleşen yönetim kurulu seçimlerine ise tek liste ile gidildi. Mevcut Başkan Ali Yılmaz güven tazeledi.

 

YENİ YÖNETİM

Başkan Ali Yılmaz’ın yeni yönetim kurulu listesi ise Yönetim Kurulu Asil Üyeleri, Mustafa Alemdar, İsmail Demir, Yakup Durmuşkaya, Reşat Tank, Ziya Altay, Şaban Alemdar, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri, Gülsüm Salık, Erkan Tunca, Mustafa Güneş İnce, Ramazan Şan, Sadiye Yıldırım, Kemal Topçu, Bülent Hallı, Denetim Kurulu Asil Üyeleri, Mustafa Gül, Yunus Emre Ekşioğlu, Albay Muzaffer Erdoğan, Denetim Kurulu Yedek Üyeleri, Yasin Birke, Ahmet Kara, Barış Turgut şeklinde oluştu.

 

ÜSTESİNDEN GELİNİR

Dilek ve temenniler bölümü de yapılan konuşmalarda ise Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Yılmaz söz aldı. Belediye Başkanı Ahmet Acar ve CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ekonomik duruma ilişkin değerlendirmelerde bulunarak zor günlerin el birliği ile aşılacağı vurgusu yaptı. İlçede samimi bir ortam oluştuğunu belirten Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yılmaz ise uzun süredir gündemde olan ancak hayata geçirilemeyen küçük sanayi sitesi projesinin tamamlanması gerektiğini söyledi. Konuşmasında ekonomik sorunlara da değinen Başkan Ali Yılmaz, faturalar ve diğer maliyet artışlarındaki sorunların esnafı zorladığını ancak üstesinden gelinebileceğini söyledi.