Karasu

100. yılda pedal çevirdiler

  1. yılda pedal çevirdiler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Kızılcık Ortaokulu Öğrencileri, okul idaresi, öğretmenleri ve öğrenci velileri eşliğinde Karasu Sahili’nde bisiklet turu düzenlendi. Öğrenciler Cumhuriyetin 100. Yılında coşkuyla pedal çevirdi.

Coşkuyla kutlandı

Cumhuriyetin 100. Yılı kutlamaları kapsamında Kızılcık Ortaokulu Öğrencileri, okul idaresi, öğretmenleri ve öğrenci velileri eşliğinde Karasu Sahili’nde bisiklet turu düzenlendi. Açıklamada bulunan Kızılcık Ortaokulu Müdürü Davut Çakmak, “Geleceğimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı olan öğrencilerimiz, yapılan etkinliğe coşku ile katılım sağladı. Düzenlenen etkinliğin ardından öğrencilerimizi öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte kahvaltı yaptık. Etkinliklerimizde bizi her zaman bir arada tutan Cumhuriyetimizin, yine bizi bir araya getirmesinden gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Birçok etkinlik düzenlendi

Açıklamasına devam eden Okul Müdürü Çakmak, “Kızılcık İlkokulu ve Ortaokulu olarak öğrencilerimizle birlikte Cumhuriyetimizin 100. yılı haftasında okulumuzda öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz arasında futbol turnuvası, resim yarışması, şiir yarışması ve kutlama programı gibi etkinlikler düzenledik. Gerçekleşen etkinliklerde Okulumuz Müdür Yardımcısı Şakir Kuş’a, Öğretmenlerimiz Tuğba Korkmaz’a, Onur Aksu’ya, Cihan Turan’a ve velilerimize teşekkür ederim. Cumhuriyetimizin nice 100 yıllarını, 1000 yıllarını barış ve huzur içinde kutlamak ülkemiz vatandaşlarına nasip olsun” şeklinde konuştu.

Çakmak, “Etkinliğimize, öğrencilerimiz coşkuyla katılım sağladı” dedi.
Çakmak, “Cumhuriyetimizin, yine bizi bir araya getirmesinden gurur duyuyoruz” dedi.