15 Ekim 2019 Salı

Sakarya Kuzey Slogan

SARI: YENİ BİR DEVİR

sari-yeni-bir-devir

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirilen 1. Olağanüstü Genel Merkez Kongresi’nde Türkiye Cumhuriyet tarihinde bir devrim kapandığını ve yeni bir devrin açıldığını belirtti. Sarı, “Partimiz, yapılan onca nifaka karşı dimdik ayakta durdu. Bundan sonrada aynı şekilde duracak” dedi.
04 Eylül 2014 Perşembe 11:05

Hedefe doğru

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, Çarşamba günü bir devrin kapandığını ve yeni bir devrin açıldığını belirtti. Sarı, “Partimizin bütün kademeleriyle, delegeleriyle istişare edilerek belirlenen Genel Başkanımız, yine yüzde 90’ın üzerinde büyük bir katılım ve destekle genel başkanlığa seçilmiştir. Ülkemizin dört bir yanından kongre salonuna akın eden 40 binin üzerinde partili ve dünyanın değişik ülkelerinden gelen üst düzey misafir yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen kongrede coşku, heyecan ve hüznü bir arada yaşandığı ve ülkemizin 2023 hedefine doğru geleceğinin şekillendirildiği bir kongre oldu” diye konuştu.

Eşiklerden geçtik

Ekilen onca nifak tohumuna rağmen partilerinde en ufak bir sarsılma ve kırılma göstermediklerini belirten Sarı, “Yeni seçilen Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanımızın bıraktığı emanete sımsıkı sarılarak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için gösterdiği hedefe emin ve sağlam adımlarla ilerleyecektir. 30 Mart yerel seçimleri Türkiye’miz ve Ak Partimiz için aşılması gereken önemli bir eşikti. Allahın izni ve halkımızın teveccühü ile büyük bir başarıyla bu eşik aşıldı. 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimi ise, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yüzde 52’lik oy oranıyla seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olmasıyla 2. eşik de aşılmış oldu” dedi.Halkın yanında

Sarı, üçüncü eşiğin 2015’te yapılacak olan genel seçimlerde partinin anayasayı değiştirebilecek çoğunlukla parlamentoya girmesi olduğunu belirtti. Sarı, “Böylece sivil bir anayasayla ülkemiz önündeki bütün vesayetçi, bürokratik engellerden arındırılacak, çözüm sürecini başarıyla gerçekleştirmiş bölgesinde hakim güç, dünyanın en büyük ekonomisine sahip 10 devletten biri, mazlumun ve mağdur halkların yanında olan bir ülke haline gelecektir. Muhalefet partilerinin kongrelerinde çekişme, çatışma ve kargaşa hakimken,  Ak Parti kongresinde coşku ve heyecanla milletimize güven verilerek, ikbal ve istikbal projelerimiz anlatılmıştır” şeklinde konuştu.

Davanın neferleriyiz

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, “Yeni seçilen Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, ve kabinesi yeni Türkiye hedefinde hem partimize hem de ülkemize yeni ufuklar açarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan devraldıkları bayrağı daha yukarılara taşıyacaklardır. Biz teşkilat mensupları da daima onlarla birlikte, onların yanında bu davanın neferleri olarak yol yürümeye, hizmetkar olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Karasu Haberleri / Siyaset

Haber okunma sayısı: 4513

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

mhp-karasu-kucukle-devam

MHP KARASU, KÜÇÜK'LE DEVAM

04 Eylül 2015 Cuma 15:15
kocaali-mahalleleri-oy-dagilimi

KOCAALİ MAHALLELERİ OY DAĞILIMI

10 Haziran 2015 Çarşamba 12:40
karasu-mahalleleri-oy-dagilimi

KARASU MAHALLELERİ OY DAĞILIMI

08 Haziran 2015 Pazartesi 19:12
mustafa-isen-ferizliden-basladi

MUSTAFA İSEN, FERİZLİ'DEN BAŞLADI

20 Şubat 2015 Cuma 13:23
recep-soyturk-moral-depoladi

RECEP SOYTÜRK, MORAL DEPOLADI

20 Şubat 2015 Cuma 13:04

ÜLKE GÜNDEMİ

YUSUF DEMİRCİOĞLU'NDAN ÇİFTE SAADET

Karasu Aziziye Mahallesi tiyatro topluluğu kurucularından Yusuf Demircioğlu, reklam ve dizi kariyerine bir yenisini

SAKARYA KARA TESLİM

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un, Pazartesi günü Sakarya genelinde okulları tatil etmesinin ardından gözler

SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR

Kar yağışının Çarşamba gününden beri ülke genelinde ve Sakarya'da etkisinin sürdürmesinin ardından Devlet

YENİ YILA KARLA GİRECEĞİZ

Aralık ayının bitmesine günler kala kara kış kendisini kapıdan gösterdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün

SAATLERİ GERİ ALMAYI UNUTMAYIN

Yaz saati uygulamasının sona ermesiyle saatler, bu cumartesiyi pazar gününe bağlayan gece yarısından sonra,

1 KASIM 2015 SEÇİM SONUÇLARI

Türkiye, 1 Kasım Pazar günü sandık başına gitti. Tüm yurtta olduğu gibi Karasu ve Kocaali'de de erken seçim

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

SAKARYA - HAVA DURUMU

SAKARYA