15 Ekim 2019 Salı

Sakarya Kuzey Slogan

EMİTT 2014 renkli görüntülerle başladı

-emitt-2014-renkli-goruntulerle-basladi

30 Mart 2014 mahalli idareler seçimleri öncesi Kocaali Ağalar Mahallesi muhtarlığı için toplam yedi aday yarışıyor. Muhtarlığın güçlü adaylarından Mustafa Sarı, mahalle için iddialı projeler hazırladığını söyledi. Sarı “Koltuk için değil, mahallemin hizmetkarı olmak için adayım” dedi. Yapılacak çok iş var Kocaali Ağalar Mahallesi muhtar adaylarından Mustafa Sarı mahalle için hazırladığı projeleri gazetemiz Kocaali Temsilcisi Erman Cinasoğlu ile paylaştı. Mahallede yapılması gereken çok sayıda hizmet olduğunu vurgulayan Sarı “Geçmişte görev yapan arkadaşlarımızın verdiği hizmetleri yok sayamayız. Ancak yapılması gerek daha çok iş var. Muhtarlık sadece koltuğu ve makamı idare etmek, mühür taşımaktan ibaret değil, mahallelinin ihtiyacına cevap verebilmektir. Ben ve ekibim bunun için mücadele ediyoruz” dedi.
06 Şubat 2014 Perşembe 22:38

Yapılacak çok iş var

Kocaali Ağalar Mahallesi muhtar adaylarından Mustafa Sarı mahalle için hazırladığı projeleri gazetemiz Kocaali Temsilcisi Erman Cinasoğlu ile paylaştı. Mahallede yapılması gereken çok sayıda hizmet olduğunu vurgulayan Sarı “Geçmişte görev yapan arkadaşlarımızın verdiği hizmetleri yok sayamayız. Ancak yapılması gerek daha çok iş var. Muhtarlık sadece koltuğu ve makamı idare etmek, mühür taşımaktan ibaret değil, mahallelinin ihtiyacına cevap verebilmektir. Ben ve ekibim bunun için mücadele ediyoruz” dedi.

Gençlere önem vereceğiz

Muhtarların sosyal ve kültürel aktivitelerde önemli rol oynadıklarını belirten Mustafa Sarı birleştirici bir politika izleyeceğini söyledi. Sarı “Mahallemize öncelikle dilek ve şikayet kutusu yerleştirerek vatandaşımızın talep ve şikayetlerini kendilerinden alıp en iyi şekilde değerlendireceğiz. Düzenleyeceğimiz sosyal aktiviteler ile gençlerimizi diğer mahalle geçleri ile bir araya getirip tanıştırıp kaynaştıracağız. Gençlerimizden oluşan gönüllü bir grup oluşturarak cenaze ve cemiyetlerde görev almalarını sağlayacağız. Yerel yönetimle de iş birliği yaparak mahallemizin iki farklı yerine şehitlerimizin ismi ile anılan iki adet çeşme yaptıracağız. Bu vesile ile hem o ailelerimizin acısını paylaşacak hem de şehitlerimizi daima yad edeceğiz”Kimseyi yalnız bırakmayacağız

“Mahallemizdeki yaşlı ve muhtaç aileleri tespit edip, kriterlere uyanlara merkezi yönetimler tarafından her türlü ayni ve nakdi yardımların süratle yapılmasını sağlayacağız. Ekibimizle birlikte bu aileleri 3 ve 6 aylık periyotlar dahilinde ziyaret edeceğiz. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Şahsım ve ekibim özellikle bu konuların ciddi takipçisi olacağız. Hazırladığımız formlar aracılığı ile ailelerimizin ekonomik, sosyal ve eğitim durumlarını takip ederek ihtiyaçları önceden tespit edeceğiz. Ayrıca yerel idareler, esnaflarımız ve mahallemizin ileri gelenlerinin öncülüğünde maddi durumu iyi olmayan ailelerimizin dışarıda okuyan özellikle üniversite öğrencilerine burs temin etmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

30 Mart milat olacak

Mustafa Sarı sözlerini “Ben ve ekibim göreve hazırız. Ağalar Mahallesi’nin güzide insanları da 30 Mart 2014 seçimlerinde ben ve ekibimden yana teveccüh gösterirler ise asla pişman olmayacaklar. Muhtar Adayı Mustafa Sarı olarak diyorum ki Allah’ın izni ile 30 Mart 2014 seçimleri mahallemiz için milat olacaktır. Herkesi Allah’a emanet ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde noktaladı. 

Haberin etiketleri:

EMİTT, 2014, renkli, görüntülerle, başladı


Haber okunma sayısı: 762

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

bakan-kurum-sakaryaya-geldi

Bakan Kurum Sakarya’ya geldi

26 Ağustos 2019 Pazartesi 19:50
4u-cocuk-6-yarali

4'Ü ÇOCUK 6 YARALI!

06 Ağustos 2015 Perşembe 23:59
bir-traktor-kazasi-daha

BİR TRAKTÖR KAZASI DAHA

03 Mayıs 2015 Pazar 13:17
traktor-devrildi-2-yarali

TRAKTÖR DEVRİLDİ: 2 YARALI

01 Mayıs 2015 Cuma 15:38
pirpir-aracina-arkadan-carpti

PIRPIR ARACINA ARKADAN ÇARPTI

05 Şubat 2015 Perşembe 23:43

ÜLKE GÜNDEMİ

YUSUF DEMİRCİOĞLU'NDAN ÇİFTE SAADET

Karasu Aziziye Mahallesi tiyatro topluluğu kurucularından Yusuf Demircioğlu, reklam ve dizi kariyerine bir yenisini

SAKARYA KARA TESLİM

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un, Pazartesi günü Sakarya genelinde okulları tatil etmesinin ardından gözler

SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR

Kar yağışının Çarşamba gününden beri ülke genelinde ve Sakarya'da etkisinin sürdürmesinin ardından Devlet

YENİ YILA KARLA GİRECEĞİZ

Aralık ayının bitmesine günler kala kara kış kendisini kapıdan gösterdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün

SAATLERİ GERİ ALMAYI UNUTMAYIN

Yaz saati uygulamasının sona ermesiyle saatler, bu cumartesiyi pazar gününe bağlayan gece yarısından sonra,

1 KASIM 2015 SEÇİM SONUÇLARI

Türkiye, 1 Kasım Pazar günü sandık başına gitti. Tüm yurtta olduğu gibi Karasu ve Kocaali'de de erken seçim

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

SAKARYA - HAVA DURUMU

SAKARYA